Google Earth 5.0
Moderator/ica: Moderatori/ce
- iv@n
- Site Admin
- Postovi: 7631
- Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
- Spol: M
- OS: openSUSE TW
- Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
- Kontakt:
Google Earth 5.0
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
Re: Google Earth 5.0
instalirao na novu instalaciju ubuntua, ne mogu pokrenuti tj mogu ali se sam ugasi nakon sto se pokrene...
- Davor
- Postovi: 633
- Pridružen/a: 12 srp 2008, 08:20
- Spol: M
- OS: SuSe 13.1, Ubuntu studio
- Lokacija: Velika Gorica
- Kontakt:
Re: Google Earth 5.0
Prvo ugasi sve efekte tipa Compiz pa probaj onda.Kova je napisao/la:instalirao na novu instalaciju ubuntua, ne mogu pokrenuti tj mogu ali se sam ugasi nakon sto se pokrene...
Re: Google Earth 5.0
to je bilo prvo sto sam napravio....
-
cyber destroyer
- Postovi: 11
- Pridružen/a: 14 pro 2008, 14:52
- OS: Ubuntu 8.10 GNOME
Re: Google Earth 5.0
Upravo probao na Fedori 10, KDE4.1 sa efektima.
Sve radi kako treba!
Sve radi kako treba!
- Markec
- Postovi: 3865
- Pridružen/a: 30 sij 2008, 14:55
- Spol: M
- OS: neodlučan
- Lokacija: Croatia/Zagorje
Re: Google Earth 5.0
Mislim da je to problem samo na ubuntu i ubuntu derivatima.
Ja probao na Jaunty jucer i ista greska, mislio sam da to bas na jauty neradi.
Ja probao na Jaunty jucer i ista greska, mislio sam da to bas na jauty neradi.
Re: Google Earth 5.0
a nije fora 
Re: Google Earth 5.0
Meni na mintu radi najnormalnije...
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
- 4ndY
- Moderator
- Postovi: 4060
- Pridružen/a: 15 svi 2008, 18:05
- Spol: M
- OS: Fedora/KDE
- Lokacija: Hamburg, DE
- Kontakt:
Re: Google Earth 5.0
Meni radi na Fedori 10 i KDE4.2 iako malo mučim muku s ATI-jevim driverima... pa ne radi onako glatko kako bi možda trebalo.
A neutron walks into a bar; he asks the bartender, 'How much for a beer?' The bartender looks at him, and says 'For you, no charge.'
