Diskusije usko vezane uz Arch Linux i srodne distribucije.
Odgovori

archman iskustva

08 pro 2022, 12:47

slika

Dakle instaliral ovu distru baziranu na archu pa me zanimaju vaša iskustva, odakle krenuti i da li ima nešto na našem forumu gdje upoznati više način rada na archu..

***
Edit by bertone
Link na sliku je bio pokvaren, odnosno krivo postavljen.

Re: archman iskustva

08 pro 2022, 16:39

Arch je super distra. Za ovaj fork prvi put čujem, što ne znači da je loš. Mogao si instalirati čisti Arch koristeći skriptu koju je napisao Cooleech. Svas pitanja vezana za Arch postavljaj ovdje.

Re: archman iskustva

08 pro 2022, 21:34

Možda bi bilo bolje tražiti odgovore i postavljati pitanja u Arch Linux fan klubu.. :hmm

Re: archman iskustva

09 pro 2022, 00:53

Cooleech je napisao/la:Možda bi bilo bolje tražiti odgovore i postavljati pitanja u Arch Linux fan klubu.. :hmm


tako nekako sam i ja mislio,

dupin je napisao/la:Arch je super distra. Za ovaj fork prvi put čujem, što ne znači da je loš. Mogao si instalirati čisti Arch koristeći skriptu koju je napisao Cooleech. Svas pitanja vezana za Arch postavljaj ovdje.


ne bih se hvatao još toga, ne znam niti puno razlika u korištenju archa, na njemu baziranih distribucija ili koliko nije prijateljski nastrojen za početnike a zasad imam određenu sigurnost s mintom..pričekat ču

Re: archman iskustva

09 pro 2022, 15:56

exithus lethalis je napisao/la:ne bih se hvatao još toga, ne znam niti puno razlika u korištenju archa, na njemu baziranih distribucija ili koliko nije prijateljski nastrojen za početnike a zasad imam određenu sigurnost s mintom..pričekat ču


Nisam još isprobao ovu distru ali me podsjeća na EndeavourOS. Evo linka na recenziju pa baci oko. Možda bude korisno. Također, ima gomila savjeta tu na forumu kako učiniti Arch stabilnijim :thmb-up

https://www.linuxzasve.com/moje-distrohop-putovanje-6-endeavouros

Re: archman iskustva

09 pro 2022, 17:47

pandul je napisao/la:...kako učiniti Arch stabilnijim :thmb-up

:nee
Nije mi jasno kako možeš nešto najstabilnije učiniti još stabilnijim.
:lulz :lulz :lulz

Re: archman iskustva

09 pro 2022, 20:34

Vl@do je napisao/la:
pandul je napisao/la:...kako učiniti Arch stabilnijim :thmb-up

:nee
Nije mi jasno kako možeš nešto najstabilnije učiniti još stabilnijim.
:lulz :lulz :lulz


Jel trebam opet izvlačiti i lijepiti postove :hmm .... rofl2 :hihi

Re: archman iskustva

10 sij 2023, 10:44

Archman je vise nego dostojna zamjena za yaourt
Odgovori