Sada je: 18 tra 2024, 07:26.
Diskusije usko vezane uz Arch Linux i srodne distribucije.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Pozdrav, do sada sam imao linux Manjaro kde, i na njemu instaliran steam koji je uredno radio, no nakon zadnjeg update steama(mozda nije uzrokovano updatom ali mi se tako cini), vise ni jednu igru nemogu updatat ili downloadat, no stvari iz steam workshopa se zele downloadat, ali tako da krene pa stane krene pa stane i tako svkaih 10 s pa je download vrlo spor. No igre nikako. Pokuso sam sve sto sam nasao na internetu da to popravim, no bez uspjeha. Odlucio sam reinstalirati manjaro jer kako sam ga vec dugo imao mislio sam da je problem u njemu. Instalirao sam najnoviji manjaro gnome i isti problem sam imao cim sam instalirao steam i pokusao downloadat neku igru. Jednostavno brzina je nula. Vazno je i napomenuti da se ta igra koju pokrenem skidanje zaglavi i nijedna druga igra se nemoze ni pokusat skinut. Ako pokusam ugasit steam ni to nemoze lako jer pise stopping download "ime igre" ali taj stopping nikad ne zavrsi pa moram stisnuti exit now bez cekanja. Tako sam mislio onda da bi mogo biti problem u svim manjaro distrama pa da je steam nes zeznu s novim updatom. Sad sam instaliro ubuntu 16 da provjerim to i naravno opet ista stvar. Jos jedino nisam probao najnoviji ubuntu no nevjerujem da bu tu bilo neke promjene. Neznam u cemu je problem, ocito u osu nije, moze biti samo u steamu ili mom hardweru. Imam laptop marke compaq presario cq-58 s intel hd 4000 grafom i i3 procesorom. Do sada mi je na manjaru sve super radilo ali eto sad se sve skrsilo a nemogu otkriti uzrok problemu. Dali je moguce da mi se nesto u samom kompu pokvarilo. Download bilo gdje drugdje izvan steama radi savrseno na bilo kojem osu. Ima li itko ikakvih ideja??
Postovi: 9
Postovi: 9
Pridružen/a: 02 tra 2017, 20:47
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Linux Manjaro
I da napomenem da se kanim vratiti na manjaro ubuntu sam stavio samo kao test i imat cu ga dok ne rijesim problem...
Postovi: 9
Postovi: 9
Pridružen/a: 02 tra 2017, 20:47
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Linux Manjaro

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 22 gostiju.