C, C++, Java, PHP, Ruby...

Pravila foruma

U naslovu teme unutar uglatih zagrada navesti o kojem jeziku je riječ. Primjer: [Java]
Odgovori

Re: Poteškoće sa LAMP

16 vel 2022, 10:42

Evo da javim da sam napredovao, uspio sam namjestit da napokon ucitava skriptu i sad je to cak "funkcionalno". Problem je sto nece da vuče dizajn...
slika

Ovakvih jedno 50+ grešaka izvrti u konzoli, e sad, ja opet guglam i svi pisu isto, problem je u putanji treba to mijenjati, jbg, njima svima radi sa ovakvim putanjama, samo meni ne radi :lulz , ocito onda jos nesto ja moram namjestit sa php/apache i sl. a ne sa projektom

Re: Poteškoće sa LAMP

16 vel 2022, 11:55

I uspio sam, isao sam instalirati windowse u virtualki i tamo podesavati i kad sam dosao do zadnjeg koraka i dodam linije za virtualhost na windowsima proradi, i onda sam isao liniju po liniju tamo usporedjivati i logicno greska je bila da je include vhost na lampu po defaultu zakomentirano, a na windowsu odkomentirano, kad sam to promijenio sad radi...

Re: Poteškoće sa LAMP

16 vel 2022, 13:22

Lolčina :D

Re: Poteškoće sa LAMP

16 vel 2022, 15:36

Moralo je bit nesto tako glupo... Da sam ja pisao kod pa bih ajde mislio da sam tu nesto zajebao, ali s obzirom da kod jos nisam takao, a nikako podic lokalno, moralo je bit nesto tako hahaha...

A sve sto googlam, rjesenja podrazumijevaju da je sve podeseno i da je greska u projektu :hihi

Re: Poteškoće sa LAMP

08 ožu 2022, 10:11

Da ne otvaram uvijek novu temu, ja cu ovdje nastaviti pitanja, pa se nadam pomoci...

Treba mi "objasnjenje" mozda malo i kako neke stvari funkcioniraju...

Ako zelim da se nesto brise iz baze na tocno taj datum i vrijeme, to sam rijesio jednostavno, ali se to izvrsi samo kad "udjem/refresham" stranicu, barem na lokalu, s cime mogu "natjerati" stranicu da se refresha "u pozadini" i brise automatski stvari iz baze nakon odredjenog datuma ili ce to svejedno djelovati kad stranica bude "online"?

Kod:
$sqlDel="DELETE FROM qr_generated_codes  WHERE end_at<'$today'";
    mysqli_query($conn, $sqlDel);

Ja imam ovo u skripti stranice, al nekako mi je logicno da ce se to izvrsit samo kad netko udje na stranicu ili je refresha...

Znam da je malo glupo pitanje, al eto

Re: Poteškoće sa LAMP

08 ožu 2022, 22:38

imaš cron za takve stvari.

Re: Poteškoće sa LAMP

28 sij 2023, 11:35

Cekaj, da li si dozvole definisao
Kod:
chown -R www-data:www-data /folder/u/kojem/je/htdocs
Odgovori