Switch to full style
Ukratko se predstavite.

Pravila foruma

Dobrodošli na forum portala linuxzasve.com. Ovo je mjesto gdje se ukratko možete predstaviti - slobodno otvorite novu temu i ukratko nam recite nešto o sebi. Također, poželjno je odmah ispuniti profil sa informacijama (Profil/Postavke, gore lijevo).
Odgovori

Re: Daj bog veci kup

31 svi 2020, 23:19

Kad smo kod toga...ima li netko na forumu da koristi torrent.hr (ili kako se već zove). Oduvijek sam htio postati član ali nikako do pozivnice.

Što se tiče skidanja, obvezno forsiranje enkripcije i neki dobar VPN što podržava P2P (većina besplatnih ne podržava).

Re: Daj bog veci kup

01 lip 2020, 08:53

thr ne daje više pozivnice osim valjda nekim posebnim klasama. Recimo, ja imam 1 ali ne mogu kreirati invite kod, kao ni nitko drugi koga znam (a godlike sam).

Re: Daj bog veci kup

01 lip 2020, 12:04

Potvrđujem napisano, prije malo više od dva mjeseca je na neodređeno vrijeme blokiran pristup novim korisnicima bez obzira na klasu.

EDIT: evo sad sam bacio oko i provjerio no i dalje ne prolazi kreiranje invite koda
slika
... ak se što promijeni imati ćemo te na pameti.

Re: Daj bog veci kup

01 lip 2020, 19:35

bertone je napisao/la:ak se što promijeni imati ćemo te na pameti.


Hvala puno ;)

Re: Daj bog veci kup

03 lip 2020, 09:08

Dobrodošao i ugodno korištenje linuxa.

Re: Daj bog veci kup

03 lip 2020, 20:15

shicy je napisao/la:Dobrodošao i ugodno korištenje linuxa.

Hvala puno. Vjeruj mi, uzivam za sada. Lap s windowsima koji koristim sada je pun svakakvog smeca i jako je usporio. Nisam u Hr gdje imam frendove koji bi mi to pocistili i sredili uz kavu i pivu kako to obicno ide kod nas :) a ja se bojim vecih zahvata da ne izgubim nesto vazno a i da izbjegnem sranja s ponovnim instaliranjem svega i svacega sto trebam i ne trebam.
Sad, na starom lapu vrtim Linux Mint, ucim se i privikavam i doslovce uzivam.

Re: Daj bog veci kup

04 lip 2020, 12:56

Samo opušteno :)

Re: Daj bog veci kup

23 svi 2021, 00:53

Hej ekipa. Godinu dana na Linuxu :)
Nisam puno naucio ali uzivam. Jedini problem mi radi wifi jer me jednostavno diskonektira medutim Linux je toliko brz, u svakom pogledu, da mi restart (koji to rijesi) ne predstavlja problem.
Uspio sam skuziti GIMP pa mi PS vise ne treba jedino sto ne mogu bez Officea pa budem vjerovatno slozio VM.
Odgovori