Switch to full style
Aktivno sudjelujte u stvaranju sadržaja na portalu.
Odgovori

Re: Pripazite na konzistentnost - izgled članaka

06 lis 2012, 20:28

Mogli ste slobodno stavit moje ime i prezime ili barem inicijale, pa već sa ionako u impressiumu, a i imate moje dopuštenje. Zapravo, molim vas da stavite barem moje inicijale na kraj jer tako uvijek mogu negdje službeno napravit referencu na svoj text na LZS.

Re: Pripazite na konzistentnost - izgled članaka

17 sij 2013, 18:43

imam jedno pitanje - kolika bi bila optimalna rezolucija slika koje koristimo u člancima?
Mislim da bi to bilo zgodno za naglasit negdje jer bi se onim ljudima koji objavljuju članke skratio posao koliko toliko...

Re: Pripazite na konzistentnost - izgled članaka

17 sij 2013, 18:52

@chule, http://www.linuxzasve.com/upute-za-pisanje-tekstova

Re: Pripazite na konzistentnost - izgled članaka

17 sij 2013, 19:17

Dežurnim ispravljačima (iv@n, Suko i Abz) - ja se duboko ispričavam što sam tek sad uočio ovu temu i činjenicu da imamo pravilnik o stiliziranju članaka. Obećajem da ću se držati ovoga ubuduće da ne morate vi naknadno :-)

Re: Pripazite na konzistentnost - izgled članaka

17 sij 2013, 19:48

Ma daj!
Pa di se sad ti ispricavas?
Sve pet! :-)
Samo drugi put koju slikicu ubaci jer ljudi vole slikice. ;-)

Re: Pripazite na konzistentnost - izgled članaka

17 sij 2013, 19:58

...i radi 1klik servisa, obavezni smo po dogovoru barem jednu sliku ubacit u članal.

Re: Pripazite na konzistentnost - izgled članaka

17 sij 2013, 19:58

Suko je napisao/la:Samo drugi put koju slikicu ubaci jer ljudi vole slikice. ;-)

Da, 4ndY, pogledaj kako to rade stariji dečki. :bleh

Re: Pripazite na konzistentnost - izgled članaka

17 sij 2013, 20:44

Vl@do je napisao/la:Da, 4ndY, pogledaj kako to rade stariji dečki. :bleh


:thumbs :mrgreen:

Slike su mi posebna tlaka... dok je nađem prigodnu, pa s odgovarajućom licencom pa sve to spremim i uploadam izgubim volju za pisanje članka :zamisljen
Odgovori