Aktivno sudjelujte u stvaranju sadržaja na portalu.
Odgovori

[OBAVEZNO!] Susret Slavonaca sljedeći vikend

15 ruj 2012, 20:52

Sljedeći vikend je obavezan skup LZS Slavonaca u Osijeku!
Svi koji živite u krugu od 200 Km od Osijeka ste obavezni pojaviti se u nedjelju tamo!
Ispričnice ne primamo! sbatine
Plan je pojaviti se oko dva u Tvrđi. Speedy će se pobrinuti za smještaj u nekoj od obližnjih ustanova koje se bave točenjem napitaka. spivo spiti
Slavi se dvije tisuće godina Linuxa a sljedeća takva obljetnica će biti tek 3012!
Za prijevoz ćemo se dogovoriti.
(Ja imam četiri mjesta u autu + dva u gepeku, plaćam put od Gradiške do Osijeka i natrag tako da tko hoće može ići sa mnom. Ako je tko od Zagrebčana zainteresiran, povratna karta vlakom do Gradiške je 120 kn. Ja vas šlepam dalje.)

Re: [OBAVEZNO!] Susret Slavonaca sljedeći vikend

15 ruj 2012, 20:57

Jel' tko ne dođe - ban?

Re: [OBAVEZNO!] Susret Slavonaca sljedeći vikend

15 ruj 2012, 21:08

Doživotni!

Re: [OBAVEZNO!] Susret Slavonaca sljedeći vikend

15 ruj 2012, 21:13

Zločest si. :cry:
Ja ne mogu doći.

Re: [OBAVEZNO!] Susret Slavonaca sljedeći vikend

15 ruj 2012, 21:16

po kvantnoj fizici, postoji barem 1 od 10^500 svemira u kojem ti dolaziš na sastanak. potrudi se da se ostvari :P

Re: [OBAVEZNO!] Susret Slavonaca sljedeći vikend

15 ruj 2012, 23:05

e, a sta s ovim u ponedjeljak sto je trebalo bit povodom dobivanja prostora u domu tehnike ?

Re: [OBAVEZNO!] Susret Slavonaca sljedeći vikend

16 ruj 2012, 08:04

PunkBastard je napisao/la:e, a sta s ovim u ponedjeljak sto je trebalo bit povodom dobivanja prostora u domu tehnike ?


to je nevezano za LZS i ide po planu i programu

Re: [OBAVEZNO!] Susret Slavonaca sljedeći vikend

16 ruj 2012, 09:21

Nema opravdanja zbog udaljenosti. Zbog cura se i dalje putovalo. (neki čak i u Japan) :bleh

Re: [OBAVEZNO!] Susret Slavonaca sljedeći vikend

16 ruj 2012, 17:08

Za one koji bi dosli vlakom, informacije o voznom redu potrazite na ovom linku.Oni koji su dalje a imaju manje od 26 godina mogu napraviti, za 30kn i sa jednom slikom, iskaznicu za mlade kojom ostvaruju 30% popusta, sto je svakako isplativo ukoliko dolazite izdaleka ;)

Re: [OBAVEZNO!] Susret Slavonaca sljedeći vikend

16 ruj 2012, 17:50

Ajmo napraviti jedno uspješno druženje. Da se svi upoznamo.
Možda pokrenemo tradiciju? Sljedeće godine možda bi mogao kakav roštilj ili kakva slična akcija.
Odgovori