Vijesti, rasprave, pitanja i savjeti o grafičkim okruženjima te upraviteljima prozora.
Odgovori

Re: Prelazak sa Win na Linux

21 vel 2017, 17:11

JH-IM je napisao/la:Što se resursa tiče dolazimo do točke kada i najjeftinije računalo ima hardver da vrti bilo koji desktop environment sa bilo kojim efektima, hoćemo li i za 10 godina...

Kad smo već skrenuli s teme, moram i ja reći svoje dvije.
Jedna od prednosti Linux distribucija je upravo u tome da ih možemo vrtiti na slabijim i starijim strojevima. Ne želim razmišljati na WIn-način i svake godine kupovati novi hardver i nije me briga koliko će jezgri imati budući procesori.
Kažeš "najjeftiniji". Najjeftiniji je moj stari komp kojeg bi netko već odavno bacio.
Vratimo se početku. @s4m3m4n Vozi taj svoj Debian i uživaj. Isto tako, sve što je Jura napisao, pomno pročitaj još jednom (na glas). Bit ćeš puno zadovoljniji i sretniji sa svojim kompom, a time i samim sobom.

Re: Prelazak sa Win na Linux

21 vel 2017, 21:33

Svi koji su pod utjecajem južine (nađite se sami) za kaznu moraju dva tjedna raditi isključivo na Windowsima (osim @Cooleecha, on za kaznu mora raditi na OSX-u) :-D

Re: Prelazak sa Win na Linux

22 vel 2017, 07:40

bertone je napisao/la:Svi koji su pod utjecajem južine (nađite se sami) za kaznu moraju dva tjedna raditi isključivo na Windowsima (osim @Cooleecha, on za kaznu mora raditi na OSX-u) :-D


Ja sam im rekla da se saberu, ali nitko me ne sluša :hihi :twisted:

Re: Prelazak sa Win na Linux

22 vel 2017, 13:10

Abzeenth je napisao/la:Ja sam im rekla da se saberu, ali nitko me ne sluša :hihi :twisted:

Ma to je utjecaj veljače, hormoni divljaju, ostatak pogledajte... ovdje :-D

Re: Prelazak sa Win na Linux

22 vel 2017, 14:50

Samo vas posmatram i cudim se... :D Javljam utiske...

Re: Prelazak sa Win na Linux

22 vel 2017, 16:16

bertone je napisao/la:Svi koji su pod utjecajem južine (nađite se sami) za kaznu moraju dva tjedna raditi isključivo na Windowsima (osim @Cooleecha, on za kaznu mora raditi na OSX-u) :-D

Radije biram mjesec dana na Windowsima :hihi :zvizdi

Re: Prelazak sa Win na Linux

22 vel 2017, 16:36

Uf, uf, uf, za sve sam ja kriv s onim mojim prijedlogom :hihi :twisted: . Bolje da sam šutio i :kava

Pozz
Odgovori