Linux, poslužitelj, mreže i sigurnost
Odgovori

gmail

20 lis 2020, 09:41

Pozz,

nadam se da sam dobru grupu odabrao za pitanje ... u svakom slučaju evo što me zanima. U gmail dobivam spam-ove i van neželjene pošte ... da li netko zna nešto više o tome ?

Re: gmail

20 lis 2020, 12:22

Ja ti ništa nisam slao :zvizdi ... @shrike, Vl@do, jel ga vi spamate?

Re: gmail

20 lis 2020, 12:51

Forwardam sav svoj spam na njega. Stavio sam si to u pravila, zgodno je jer drži spam folder praznim

Re: gmail

20 lis 2020, 14:05

Mateo je napisao/la:Pozz,

nadam se da sam dobru grupu odabrao za pitanje ... u svakom slučaju evo što me zanima. U gmail dobivam spam-ove i van neželjene pošte ... da li netko zna nešto više o tome ?

U postavkama svog gmaila imaš filtriranje i blokiranje. Tu možeš blokirati neželjene kontakte. Ako se pak radi o reklamama ili newsletterima, u dnu piše "odjava". To je sve što znam/koristim i nemam nikakvih neželjenih poruka u "neželjenoj pošti" niti izvan nje.
Nadam se da sam bar malo pomogao.

Re: gmail

22 lis 2020, 08:00

Vl@do je napisao/la:
Mateo je napisao/la:Pozz,

nadam se da sam dobru grupu odabrao za pitanje ... u svakom slučaju evo što me zanima. U gmail dobivam spam-ove i van neželjene pošte ... da li netko zna nešto više o tome ?

U postavkama svog gmaila imaš filtriranje i blokiranje. Tu možeš blokirati neželjene kontakte. Ako se pak radi o reklamama ili newsletterima, u dnu piše "odjava". To je sve što znam/koristim i nemam nikakvih neželjenih poruka u "neželjenoj pošti" niti izvan nje.
Nadam se da sam bar malo pomogao.



Hvala na odgovoru ... to mi se počelo nedavno događati. Uglavnom su to reklame, jackpot-ovi, vize za useljenje (i sve to mi je dolazilo u neželjenu poštu). Na odjave ne idem jer ih uopće ne otvaram .... budem pregledao postavke iako tamo ništa nisam prčkao ...
Odgovori