Switch to full style
Linux, poslužitelj, mreže i sigurnost
Tema je zaključana

spajanje na bnet supercarnet

18 lis 2014, 08:34

Pozdrav

može netkoo pomoc? spajam se sa Windows 7 na bnet supercarnet prema uputama. pise cjelo vrijeme da sam spojena na wifi ali kad se spojim na supercarnet, odmah me izbaci i pise error 800 ( kanal vpn nije dostupan). I sa tehnickom sluzbom sam sve prosla i oni ne znaju pomoc.

jel mozda negdje trebam kvacicu upalit: send all data via vpn connection ( to mi je ukljuceno na iphoneu ) ali na laptopu tu kvacicu ne mogu naci

Re: spajanje na bnet supercarnet

18 lis 2014, 08:48

ovo su upute za spajanje na bezicni wifi
http://portal.bnet.hr/#/32/zoomed

Re: spajanje na bnet supercarnet

18 lis 2014, 09:00

Dobrodošla :bok

.. no malo si promašila forum. Ovo je zajednica GNU/Linux korisnika tako da te jedino mogu uputiti da pomoć potražiš na nekom forumu za korisnike Windows operativnog sistema, službi za korisnike Microsofta Hrvatska ili CarNet-u.

Eventualno, možda netko od članova koristi paralelno oba OS-a i k tome se spaja na net preko CarNet-a pa ti se javi na PP.

PS. Ako si prije bila spojena na net, a sad više ne, resetartaj BNet-ov cable modem ili router, što već imaš jer su prije par dana radili update & upgrade frimewarea svojih uređaja pa to zna raditi probleme ako se uređaj ne restarta.

Re: spajanje na bnet supercarnet

18 lis 2014, 10:27

Win7 i *yphone... :facepalm :mrtav

Re: spajanje na bnet supercarnet

19 lis 2014, 16:25

dalmacija je napisao/la:Pozdrav

može netkoo pomoc? spajam se sa Windows 7 na bnet supercarnet prema uputama. pise cjelo vrijeme da sam spojena na wifi ali kad se spojim na supercarnet, odmah me izbaci i pise error 800 ( kanal vpn nije dostupan). I sa tehnickom sluzbom sam sve prosla i oni ne znaju pomoc.

jel mozda negdje trebam kvacicu upalit: send all data via vpn connection ( to mi je ukljuceno na iphoneu ) ali na laptopu tu kvacicu ne mogu naci

:whip :snoozer:

Re: spajanje na bnet supercarnet

19 lis 2014, 17:11

Ide lock jer je tema promasena.
Tema je zaključana