Sada je: 29 ožu 2024, 13:46.
Linux, poslužitelj, mreže i sigurnost

Moderator/ica: Moderatori/ce

reci što sam krivo rekao umjesto valjati gluposti ovako.
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10321
Moderator
Postovi: 10321
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10
shrike je napisao/la:reci što sam krivo rekao umjesto valjati gluposti ovako.

Ništa nisi rekao ni krivo ni pravo. A nisam ni ja. Htio sam reći da je tvoj post jednak onom mojem prvome u kojem sam upao sa svima ostalima u zamku koju ja nazivam "sindromom mušterije". (A i bio sam malo "pod šusom" :-D )

Taj sindrom, to ti je kad ti mušterija donese nešto na popravak i kaže:
"Daj mi, molim te, složi to napajanje, crklo je."
Ili recimo: "Daj mi zamijeni ekran od laptopa, pola slike mi fali" i sl.

Znači, kad mušterija implicira u razgovoru što je kvaru i tako te nehotice navede da preskočiš normalni tok otkrivanja stvarnog uzroka simptoma.

OP je nehotice napravio baš to u svom prvom postu jer čitajući njegov zadnji post, čovjek stječe posve drugačiju sliku problema. Na kraju, kako tomo999 kaže, izgleda da bi to mogao najprije biti samba share folder a ne obični linuxov, da ex_profa uopće i nije vlasnik fajla koji se mijenja, implicira da svi imaju taj problem, itd...
A u pomaganju preko foruma, nažalost, ovisiš samo o izrečenoj informaciji jer ne možeš sam ništa isprobati.

Uglavnom, poanta je da smo mi pokušali na osnovu tih informacija nešto komentirati ali sve to izgleda da nema blage veze sa životom. Tako i moj zadnji post. :)
Avatar
Postovi: 1907
Postovi: 1907
Pridružen/a: 16 tra 2011, 08:34
Lokacija: i grupa Film
Podijelio/la zahvalu: 45 puta
Primio/la zahvalu: 342 puta
Spol: M
OS: Mint 10 LXDE itd...

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.