Sada je: 18 tra 2024, 09:13.
Razne diskusije nevezane za Linux.

Moderator/ica: Moderatori/ce

shrike je napisao/la:anti preporuka: novi kingsman je neopisivo smeće od filma. Što im je to trebalo u životu meni nije jasno


Ja sam odgledao prvih dvatesetak minuta i odustao. Možda jednog lijepog sunčanog dana i nastavim gledati :hihi .
Nekad smo gledali i dobre filmove iz Francuske, Italije, Britanije ali zadnji par godina je baš "suša". Rijetko kad neki dobar film.

Pozz
Ok i što sad?
Avatar
Postovi: 1024
Postovi: 1024
Pridružen/a: 30 ruj 2013, 12:12
Podijelio/la zahvalu: 46 puta
Primio/la zahvalu: 50 puta
Spol: M
OS: Xubuntu,Kubuntu 24.04
shrike je napisao/la:anti preporuka: novi kingsman je neopisivo smeće od filma. Što im je to trebalo u životu meni nije jasno


Stvarno im ovo nije trebalo. Katastrofa od filma. pface
Nema veće religije od istine!
Avatar
Postovi: 2209
Postovi: 2209
Pridružen/a: 05 tra 2008, 22:38
Lokacija: Zadar
Podijelio/la zahvalu: 32 puta
Primio/la zahvalu: 96 puta
Spol: M
OS: OpenSuse
Pogledao sinoć u kinu Nightmare Alley, dobar film, nije nešto što cu pamtiti dugo, ali u moru loših filmova koje sam pogledao u zadnje vrijeme i u teškoj potrazi neceg dobrog, ovaj mi je i više nego okej..
Inače sam vise fan serija, ali i tu je kriza zadnjih godina, većina ovih novih stvsri mi je nekako bezveze, tioa pribao sam gledati Mr.Robot nedavno i nije mi sjelo, Ozark također, okej je to, ali ništa da me zaokupi previše, onda sam našao svoj stari popis klasika i tražio sto nisam pogledao, uplatio Hbo ovaj mjesec umjesto Netflixa i krenio sa Deadwoodom, a nakon toga ide Boardwalk Empire, tako da sam miran neko vrijeme
Avatar
Postovi: 42
Postovi: 42
Pridružen/a: 12 sij 2022, 12:19
Lokacija: Split
Podijelio/la zahvalu: 2 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: EndeavourOS, PopOS

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju.