Razne diskusije nevezane za Linux.
Odgovori

Najdraži citati

28 tra 2010, 13:41

Evo još malo offtopica na ovom (popularnom) kutku foruma - s vremena na vrijeme oglasite se sa nekim, vama dragim citatom. Nemojte sad pretjerivati pa copy/paste pola stranice, postajte samo nešto za što smatrate da je originalno i vrijedno pozornosti.

Napisani tekst stavite u Qoute tag, kao ovdje dolje:

"Moramo samo pogledati sebe i vidjeti kako se inteligentan život može razviti u nešto što ne bismo poželjeli sresti" S. Hawking o vanzemaljcima"

Re: Najdraži citati

28 tra 2010, 13:47

Svojedobno, kada je pola Svijeta brijalo na Coelha i Alkemičara, pročitah njegovu Petu goru (možda i najbolju knjigu), te ću izdvojiti pokoji citat.

Jedan od meni najdražij jest ovaj:
Dijete uvijek može odrasloga naučiti trima stvarima:
da bude veseo bez razloga,
da bude uvijek nečim zabavljen i
da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi


Oni koji imaju djecu znaju koliko je ovo točno ;)

Re: Najdraži citati

28 tra 2010, 14:00

"Buraz moj, neznaš kaj pričaš, SVI mladi ljudi u HR koji se ubiju su WIndows korisnici, neznam još nijednog kaje na Linuxu bio da se ubio..." ~ ipernar


To reče jedan naučnik i to ne bilo kakav već Hrvatski :o

Re: Najdraži citati

28 tra 2010, 14:10

nismo se prestali igrati zato sto smo ostarili vec smo ostarili zato sto smo se prestali igrati



:D

Re: Najdraži citati

28 tra 2010, 15:36

Nikad ne radim previše jer čuvam snagu za kasnije, više se držim hladovine jer dug je put do mirovine.


Crno Perje - Minuta do tri

When I do good, I feel good. When I do bad, I feel bad. That is my religion.


Abraham Lincol

Re: Najdraži citati

28 tra 2010, 18:30

Kad sam imao 14, otac mi je bio tolika neznalica da sam jedva podnosio tog starca u svojoj blizini. Kad sam napunio 21, ostao sam zapanjen koliko starac može naučiti u sedam godina.

Mark Twain

i
Koja je najveća laž na svijetu? - iznenadi se mladić.
To je laž da u određenom trenutku postojanja izgubimo vlast nad svojim životom i da njime onda počne upravljati sudbina. To je najveća laž na svijetu.

Paulo Coelho: Alkemičar

Re: Najdraži citati

28 tra 2010, 18:50

Tako me jako boli ona stvar o tome šta drugi ljudi misle o meni da bih trebao ići na bolovanje

Tomislav S. - moj kolega

Re: Najdraži citati

28 tra 2010, 18:54

Gogy je napisao/la:
Tako me jako boli ona stvar o tome šta drugi ljudi misle o meni da bih trebao ići na bolovanje

Tomislav S. - moj kolega


:lol: :lol:
Genijalno rofl

Re: Najdraži citati

28 tra 2010, 19:15

Ovaj već znam neko vrijeme, neznam tko je to izmislio :D
Ako želiš ugasiti požar, ne šalji piromana

Re: Najdraži citati

28 tra 2010, 19:42

Bogati neznaju za glad. - Fidel Castro

Nek bogati plaćaju za grijehe kapitalizma. - Josip Visarianović Staljin.

Sreća pojedinca nalazi se u sreći njegove nacije. - Josip Broz Tito.

Učiti, učiti i samo učiti. (također i: Raditi, raditi i samo raditi.) - Vladimir Ilić Lenjin


Ima ih gomila, al mi je teško tipkati.
Da se ko ne smije gornjoj rečenici, najveće medicinske eminencije se slažu da nemam nikakvu preostalu radnu sposobnost.
Odgovori