Razne diskusije nevezane za Linux.
Odgovori

Trampanje hardverom

17 lip 2009, 07:32

Ova tema je namijenjena međusobnom trampanju odnosno zamjeni hardvera. Imate viška tvrdi disk ili pločicu radne memorije? Ponudite ih ovdje u zamjenu za nešto drugo.

PRODAJA JE ZABRANJENA

Uredništvo Linux za Sve portala ne može i neće biti odgovorno za bilo kakvu eventualno nastalu štetu, kao posljedicu razmjene (ili prodaje, u slučaju da se ista odvija putem privatnih poruka). Sve što radite - radite na svoju ruku, Linux za Sve ne preuzima krivično-materijalnu odgovornost ukoliko putem transakcije obavljene na ovom forumu dođe do prevare ili nekog drugog kaznenog djela.

Poželjno bi bilo staviti samo naslov i poveznicu na specijalizirane web stranice koje se bave kupoprodajom novih ili rabljenih stvari (recimo Njuškalo). U suprotnom, detaljno opišite što nudite ili tražite (pri tom imajte na umu da je zabranjeno javno isticanje cijena), te razmijeni pristupite s oprezom. Obavezno provjerite kredibilitet osobe s kojom ste se našli u razmijeni (datum priključenja na forum, broj postova itd.), a ukoliko je iskustvo bilo pozitivno, podijelite informaciju s ostalima na forumu. U slučaju da se dogodi prevara, neisporuka robe, uređaj bude drugačiji od onog kojeg ste naručili, neispravan uređaj ili bilo što sl., Linux za Sve Vam nije dužan, niti neće nadoknaditi nastalu štetu.

Re: Pijac, tržnica, trampanje i sl...

17 lip 2009, 08:51

Trebao bi staviti odvojeni podforumu za ovako nešto. Inače, mene zanima ima li tko 2.5" IDE HDD >40 GB

Re: Pijac, tržnica, trampanje i sl...

17 lip 2009, 12:31

shrike je napisao/la:Trebao bi staviti odvojeni podforumu za ovako nešto. Inače, mene zanima ima li tko 2.5" IDE HDD >40 GB

koliko bi para dao, koliko to vrjedi, ja imam i laptopu, haitachi 40 gb, razmisljo sam kupit novi, veci.

Re: Pijac, tržnica, trampanje i sl...

18 lip 2009, 16:58

shrike je napisao/la:Trebao bi staviti odvojeni podforumu za ovako nešto.


Ima pravo, i po meni je ovo super ideja!! :thumbs2 :thumbs2

Re: Pijac, tržnica, trampanje i sl...

03 srp 2009, 10:03

Ima li netko Nokiu 6300 polovnu da je u redu fizicki, znaci bez ogrebotina i sl, i da li bi ju prodao? Usput ako ima 6300i jos bolje, al da nije kodirana na T-com. Thx!

Re: Pijac, tržnica, trampanje i sl...

08 srp 2009, 21:43

evo, imam i ja nesto na prodaju :)

prodajem SE w910 crvene boje, kupljen u VIPu, star 6mj, garancija jos godinu i pol...vidljivi tragovi koristenja na rubovima, ali telefon radi bez problema...radi na sve mreze...u kompletu dolazi originalna ambalaza - kutija,punjac, slusalice, CD,uputstva, kartica 1gb,USB prikljucak, kabl za PC...sve uscuvano i nekoristeno...


PRODANO!!!

Re: Pijac, tržnica, trampanje i sl...

13 ruj 2009, 20:47

Ima li tko doma kakvu matičnu viška za stari Athlon XP i 133mHz memoriju.Ne sjećam se više kak se zval socket (A) ili tak nekak?

Re: Pijac, tržnica, trampanje i sl...

13 ruj 2009, 21:27

ovako, trebalo bi otvorit novi podforum za Trade pošto će se ovdje ubrzo stvoriti kaos...dakle, u tom podforumu svako bi otvarao topic o onome što prodaje. nadam se da će se moja ideja razmotriti ;)

Re: Pijac, tržnica, trampanje i sl...

14 ruj 2009, 09:21

Dobra ti je ideja shicy, jer neka padne jos par postova i bit ce kaos... ;)

Re: Pijac, tržnica, trampanje i sl...

14 ruj 2009, 09:27

Svega par postova nije razlog otvaranja novog podforuma, a i podforum kao takav ne pripada u tematiku portala ni na koji način.S druge strane, jedan thread ne može škoditi, posebno kada je u podforumu razno.
Odgovori