Razne diskusije nevezane za Linux.
Odgovori

Re: Montažne kuće

15 kol 2018, 17:29

Ako uvedu porez na nekretnine bit će to raspad sustava ...

Re: Montažne kuće

20 tra 2021, 09:24

Pozz ekipa, ja san isto dugo vremena razmisljao kako da si rjesim neku montaznu na prazno zemljiste.
Pretrazio sve zive firme od njemackih do srpskih i naših, te napokon naišao na ** .
Jako mnogo truda su ulozili, kvalitetno i jeftino su odradili sav posao. Probajte i javite :)

EDIT by bertone
** Link privremeno uklonjen

Re: Montažne kuće

20 tra 2021, 09:36

E moj @MARKANE... dobrodošao ti nama ali ovako kako si sročio svoj prvi post na forumu meni malo vuče na pokušaj reklame :hmm

Međutim dobar i naivan kakav jesam, neću ga obrisati ali ako si od njih naručio kuću (koja bi prema napisanom trebala biti već i realizirana) ne bilo ti teško napisati par riječi što si sve od papirologije morao pripremiti (ili to obave oni), koliku si kuću uzeo, koji model i do koje faze finalizacije, koliko su trajali radovi, koliko je došlo i sl. ... i naravno, neka slika nije naodmet :-D

Pitam to i radi sebe, a i radi ostalih članova foruma jer su svima korisnije informacije iz prve ruke od veze na web stranicu neke tvrtke ;)

Re: Montažne kuće

20 tra 2021, 10:31

Nažalost, papirologija ubija u pojam, evo ja se godinu dana bakćem s tim. Kada dobiješ građevinsku i potpišeš (pred)ugovor za montažnu, to onda ide brzo.

Re: Montažne kuće

20 tra 2021, 13:25

Znači još uvijek vrijedi ona da fali jedan pečat pface

Re: Montažne kuće

20 tra 2021, 15:49

bertone je napisao/la:Znači još uvijek vrijedi ona da fali jedan pečat pface


Itekako, čak ako hoćeš ići i preko e-građani portala, užas. Što je najgore, za mnoge stvari postoji zakonski rok u kojem oni moraju napraviti dokumente. Za više od pola zahtjeva u mom slučaju je taj rok istekao. Ako se idem prijetiti i tužiti, papire ću dobiti nikad. Tako je kolega prošao pa čekao građevinsku preko godinu dana, namjerno odbijali itd.

Re: Montažne kuće

20 tra 2021, 20:41

I koliko ste platili tu dokumentaciju?

Re: Montažne kuće

20 tra 2021, 21:01

bertone je napisao/la:E moj @MARKANE... dobrodošao ti nama ali ovako kako si sročio svoj prvi post na forumu meni malo vuče na pokušaj reklame :hmm

Slažem se, izgleda poput reklame, pogotovo zato jer mu je ovo prvi post. Zasad bih uklonio link na site dok se MARKAN ne javi s valjanim povratnim informacijama, tek tada link može biti u postu. :kava

Re: Montažne kuće

28 lip 2022, 13:45

Možda da si pogledaš na ovoj stranici, ima i članak o montažnim kućama, a dolje imaš navedeno nekoliko firmi koje možeš kontaktirati i poslati upit :kava


Edit by Cooleech:

Prvi post pa link na stranicu? Neće ići.

Re: Montažne kuće

30 lip 2022, 11:15

Ispričavam se. Ne znam kako funkcionirate. Ima dosta materijala za istraživanje na našim stranicama, pa pročitaj malo. A nije ni loše preko preporuke. Meni je kum prošle godine radio montažnu i jako je zadovoljan. Rekao je da bi sad sam kupovao prozore, malo kvalitetnije od ovih sad, ali sve u svemu, jako je zadovoljan.
Odgovori