Diskusije o raznim Linux distribucijama.

Pravila foruma

U naslovu teme unutar uglatih zagrada navesti o kojoj distribuciji je riječ. Primjer: [Slackware]
Odgovori

Re: MX OS Linux

17 stu 2019, 19:14

Kasno! :twisted:

Re: MX OS Linux

17 stu 2019, 20:11

Cooleech je napisao/la:Kasno! :twisted:


svecenik

I od svih tema vezanih uz Arch i derivate mora se zloduh okomiti baš na ovu bezazlenu... :hihi

Re: MX OS Linux

18 stu 2019, 21:04

Čujem da netko traži uzvišene Archere? :kinez:

Re: MX OS Linux

19 stu 2019, 11:11

Ne, nego korisnike distre MX Linux, zbog kojih je ova tema i otvorena :bleh

Re: MX OS Linux

19 stu 2019, 20:10

Tako mi mlijeka u prahu... kidam nalijevo!

Btw, kako su uopće uspjeli u kratkome roku doći do prvog mjesta na distrowatch-u :hmm

Re: MX OS Linux

19 stu 2019, 20:19

niingu je napisao/la:Btw, kako su uopće uspjeli u kratkome roku doći do prvog mjesta na distrowatch-u :hmm


A valjda su popularni zato jer su kvalitetni ;)

No, šalu na stranu, vidio sam na Linux Mint forumu da je netko postavio slično pitanje, pa je uslijedio odgovor da Linux Mint ima onoliko korisnika koliko je upita na forumu MX Linuxa.

Bilo kako bilo, MXL zasad prilično dobro napreduje i jedini ozbiljan prigovor koji im upućujem je ranije spomenuta činjenica da se ne može više nadograditi na novu verziju distre, nego treba proći reinstalaciju.

Re: MX OS Linux

19 stu 2019, 20:57

Probao sam je prije nekoliko mjeseci i bio sam ugodno iznenađen...distro hopper u meni mi nije dao mira.
Dosta korisnih alata imaju iz kućne radinosti a i nisu implementirali systemd.

Re: MX OS Linux

28 sij 2020, 09:52

Ako se mene pita onda je kao prvo bolji od tog napuhanog Minta
koji mi nikad nije bio omiljen,

Re: MX OS Linux

24 svi 2021, 13:58

MX Linux - upotreba
Dugo sam koristio Ubuntu i Mint. Sada sam prešao na MX Linux. Kupio sam novo stolno računalo (prije 5 mjeseci) i nakon instaliranja Minta i Ubunta uz instaliranje nadogradnji, imao sam problema s grafikom na desktopu. Ako instaliram Mint beu nadogradnji, onda valja. Instalirao sam MXL i nema nikakvih smetnji nakon nadogradnji sustava.

Re: MX OS Linux

24 svi 2021, 14:14

MX Linux - ne radi Simple Scan
Imam instaliran MX Linux 19.3 i ne mogu osposobiti da radi program za skeniranje Simple Scan 3.30.1.1 Pod Mintom 19.3 skener radi na istom stolnom računalu kao i na laptopu. Skener je Canon CanoScan LiDE25. Može li netko pomoći.
Odgovori