Diskusije o raznim Linux distribucijama.

Pravila foruma

U naslovu teme unutar uglatih zagrada navesti o kojoj distribuciji je riječ. Primjer: [Slackware]
Odgovori

Re: MX OS Linux

24 svi 2021, 20:19

Na MX Linux forumu ima nekoliko upita vezanih uz prilagodbu skenera od istog proizvođača koji imaš i ti. Problemi su, koliko vidim, uglavnom uspješno riješeni. Prvi korak je instalacija drivera Sane.

Možeš iznijeti više informacija, pa ćemo brže doći do rješenja.

Re: MX OS Linux

24 svi 2021, 21:36

rudar je napisao/la:Na MX Linux forumu ima nekoliko upita vezanih uz prilagodbu skenera od istog proizvođača koji imaš i ti. Problemi su, koliko vidim, uglavnom uspješno riješeni. Prvi korak je instalacija drivera Sane.

Možeš iznijeti više informacija, pa ćemo brže doći do rješenja.


Ako napiše više onda nije to to,... zapravo sad me tvoj post podsjetio na vic kad veterinar dođe kod doktora i doktor ga pita što mu je, a veterinar odgovara: "A nećemo to tako lako doktore" :-D

Re: MX OS Linux

24 svi 2021, 21:57

:hmm

Re: MX OS Linux

27 svi 2021, 07:26

Žao mi je što nije nastavljena rasprava o pokretanju skenera. Vrlo bih rado pomogao riješiti taj problem, jer me i samoga danas-sutra može pogoditi slična nevolja.

Istina je da sam vidio nekoliko sličnih upita na forumu MX Linux, uz tvrdnje korisnika da su na koncu otklonili sve smetnje. Međutim, bez povratne informacije nema koraka naprijed i besmisleno je da ovdje navedem linkove s MX Linux foruma gdje se pronašlo rješenje za skenere istog proizvođača.
Odgovori