Sada je: 28 ožu 2024, 09:10.
Audio, video, codeci...

Moderator/ica: Moderatori/ce

bertone je napisao/la:EDIT: ali ideja je OK, podsjetila me na jednog lika sa jednog foruma koji nikako nije htio zamijeniti svoj 37" Sony Trinitron (16:9 CRT TV) iako su ukućani jambrali da je prevelik i da hoće tanki LCD.. uglavnom lik je probušio zid između dnevnog boravka i hodnika, sa strane boravka je TV bio u ravnini sa zidom, a za zadnjicu TV-a koja je dobrano virila u hodnik, napravio je drveni ormarić koji je izgledao kao cipelar :)


Ovaj post sam tek sad slucajno vidio pa sam se sjetio slike! :D
slika

Ugl. Nije nekroposting posto je tema malo prije dignuta? :bleh :zvizdi
"It is not the brains that matter most, but that which guides them—the character, the heart, generous qualities, progressive ideas."
"I'd have to be a warrior, a slave I couldn't be. Soldier and a conqueror, fighting to be free"
Avatar
Postovi: 1253
Postovi: 1253
Pridružen/a: 25 stu 2010, 15:19
Podijelio/la zahvalu: 28 puta
Primio/la zahvalu: 59 puta
Spol: M
OS: Fedora
Yeti je napisao/la:
bertone je napisao/la:EDIT: ali ideja je OK, podsjetila me na jednog lika sa jednog foruma koji nikako nije htio zamijeniti svoj 37" Sony Trinitron (16:9 CRT TV) iako su ukućani jambrali da je prevelik i da hoće tanki LCD.. uglavnom lik je probušio zid između dnevnog boravka i hodnika, sa strane boravka je TV bio u ravnini sa zidom, a za zadnjicu TV-a koja je dobrano virila u hodnik, napravio je drveni ormarić koji je izgledao kao cipelar :)


Ovaj post sam tek sad slucajno vidio pa sam se sjetio slike! :D
slika

Ugl. Nije nekroposting posto je tema malo prije dignuta? :bleh :zvizdi


Jes :thmbs-up .. to je taj lik .. gdje si našao sliku jer tamo gdje sam ja gledao je bila cijela galerija od štemanja zida od finiša?
[+ Prikaži] Klik
ThinkPad T14s Gen. 1
AMD Ryzen 7 PRO 4750U
16 GB DDR4-3200
Samsung SSD 970 EVO Plus 2TB
14" FHD IPS (Innolux N140HCG-GQ2)
WiFi Intel® Wi-Fi® 6 AX200
OS: Debian 6 Cinnamon
Slika: dio kolekcije

***

ZEN
"Charlie. What are you thinking?"
"I'm thinking about what I want and what I need."
"What do you want?"
"I want a peaceful soul."
"And what do you need?"
"I need a bigger gun."
Avatar
Site Admin
Postovi: 11318
Site Admin
Postovi: 11318
Pridružen/a: 01 kol 2012, 12:39
Podijelio/la zahvalu: 655 puta
Primio/la zahvalu: 1005 puta
Spol: M
OS: LinuxMint Cinnamon
bertone je napisao/la:Jes :thmbs-up .. to je taj lik .. gdje si našao sliku jer tamo gdje sam ja gledao je bila cijela galerija od štemanja zida od finiša?


Nemam pojma, to sam nasao prije koju godinu kad smo radili fus pa je link ostao na kompu spremljen za pokaz... Ugl. lik je zelio na tu foru lcd ugraden, da mu ispadne ko slika sa tankim okvirom... Pa smo radili rupu u knaufu i sve izvode stavljali produzne (hdmi, scart... ) i lijepo uklopili ispod tv-a u svojevrsnu "razvodnu kutiju/stek panel"...
"It is not the brains that matter most, but that which guides them—the character, the heart, generous qualities, progressive ideas."
"I'd have to be a warrior, a slave I couldn't be. Soldier and a conqueror, fighting to be free"
Avatar
Postovi: 1253
Postovi: 1253
Pridružen/a: 25 stu 2010, 15:19
Podijelio/la zahvalu: 28 puta
Primio/la zahvalu: 59 puta
Spol: M
OS: Fedora
Je li tko isprobao Media Browser?
Trebao bi biti zamjena za Plex server.
http://mediabrowser.tv/download/
Lutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.

Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging site :D
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
Avatar
Postovi: 6781
Postovi: 6781
Pridružen/a: 06 lis 2011, 01:29
Lokacija: ~$
Podijelio/la zahvalu: 145 puta
Primio/la zahvalu: 58 puta
Spol: M
OS: Ovisi za sta
Napokon sam odlučio složiti HTPC :-D

Kako mi je krepala MBO u PC-u (a zamjena nije financijski isplativa zbog godina), odlučio sam potrošiti 700 kn i ubo:
[*] Asus AM1M-A
[*] AMD Sempron 2650
[*] Crucial 4GB DDR3 RAM-a
[*] Artic Alpine M1 - Passive

Diskove, napajanje i ostale sitnice sam imao iz desktopa pa sam dijelove za vrijeme testiranja privremeno popikao u miniATX kućište (imam od prije dva HTPC kućišta, no u ovom ipak imam više mjesta za pristup komponentama dok testiram)...

Uglavnom, osjeti se da taj mali AM1 Sempron nije i5 ili i7 :-D ... ako kako cilj nije bila snaga već tišina (jedini ventilator je onaj u napajanju), za sad sam zadovoljan no kako je napajanje prejako za ovaj stroj u planu je još i pasivno napajanje od nekih 150W :-D

slika

slika

slika

slika
[+ Prikaži] Klik
ThinkPad T14s Gen. 1
AMD Ryzen 7 PRO 4750U
16 GB DDR4-3200
Samsung SSD 970 EVO Plus 2TB
14" FHD IPS (Innolux N140HCG-GQ2)
WiFi Intel® Wi-Fi® 6 AX200
OS: Debian 6 Cinnamon
Slika: dio kolekcije

***

ZEN
"Charlie. What are you thinking?"
"I'm thinking about what I want and what I need."
"What do you want?"
"I want a peaceful soul."
"And what do you need?"
"I need a bigger gun."
Avatar
Site Admin
Postovi: 11318
Site Admin
Postovi: 11318
Pridružen/a: 01 kol 2012, 12:39
Podijelio/la zahvalu: 655 puta
Primio/la zahvalu: 1005 puta
Spol: M
OS: LinuxMint Cinnamon

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.