Audio, video, codeci...
Odgovori

Pls, m3u datoteke: problem

29 ruj 2021, 07:18

Ne rade mi više pls datoteke preko kojih sam slušao HRT radio postaje. Nakon pregleda vidim da ima još postaja koje više ne rade. Ne znam gdje naći pls, m3u, mp3... datoteke. Nekada sam to nalazio na Listenlive.eu i sličnim stranicama kojih više nema. Ako me netko može uputiti na neki dobar link ili neki tutorijal kako sam napraviti te datoteke.
Hvala unaprijed!

Re: Pls, m3u datoteke: problem

29 ruj 2021, 08:05

Datoteke tipa .pls i .m3u su playliste, osnovnu .m3u listu je jednostavno za izraditi iz terminala za lokalnu glazbu, bilo što za streaming je već druga priča (treba imati link na stream(ove)).

Pokušaj na HRT-ovoj službenoj stranici pronaći playliste, nemam ti bolju ideju od tog..

Re: Pls, m3u datoteke: problem

29 ruj 2021, 16:03

Hvala na odgovoru, ali linkovi su ono što tražim. Nekada je bilo lako kada su radile stranice kao LIvelisten.eu i slične. Sada još uvijek radi Shoutcast, ali tamo nema HRT-ovih programa. Nema ni nekih drugih, ali ove sam naveo kao primjer.Pričekati ću sa odgovorima, možda se još netko javi. :-D

Re: Pls, m3u datoteke: problem

30 ruj 2021, 22:29

Nisam ih ni ja našao. Mislim da ih nema više, svi počeli preferirati web playere što ni meni nije drago...

Re: Pls, m3u datoteke: problem

01 lis 2021, 09:40

Neka oni rade u web playerima, ali zašto ne bi cvjetalo 1000 cvjetova? Daj i meni mogućnost da ja slušam svoje omiljene postaje kako ja to hoću. Ne vidim što dobivaju time što se može slušati samo u nekom web playeru. :wtf

Re: Pls, m3u datoteke: problem

01 lis 2021, 11:39

Kontrola i nadzor korisnika/slušača pface

Re: Pls, m3u datoteke: problem

01 lis 2021, 13:35

bertone je napisao/la:Kontrola i nadzor korisnika/slušača pface


Vjerojatno. Ovak imaju koji je browser, koji je OS, IP...

Re: Pls, m3u datoteke: problem

01 lis 2021, 14:41

Pa taj web player vjerojatno otvara nekakav link ili playlistu.. znači, može se streamat i s običnog playera..

Rješeno: Pls, m3u datoteke: problem

03 lis 2021, 10:12

Našao sam rješenje za ovaj moj problem.Odite na strancu https://radiomap.eu/hrvatski i tamo odaberite koju radio postaju želite slušati.Ostalo je prikazano na snimci zaslona koju sam napravio.
slika
Odgovori