Igranje pod Linuxom.
Odgovori

Re: Ne mogu pokrenuti Steam ?

16 stu 2016, 08:40

Poslali su ti kod na gmail, ako ga nemas onda pogledaj u spamu ili negdje da nije mozda zaglavio.. Ako nema onda stisni resend pod ovim What Message?.

Sto se tice friendly namea, tu upisujues sto hoces tj. upises ime koje ce se vidjet kao friendly ili ti ga odobren browser (kad upises kod), inace je potpuno nebitno jer ce ti steam ionako dat ime neko...

Inace to ce ti trazit kod svake reinstalacije sustava ili kod svakog novog mjesta sa kojeg se prijavljujes i uvijek ti posalju novi kod..

Re: Ne mogu pokrenuti Steam ?

16 stu 2016, 10:00

Friendly name ti je da ti lakše prepoznaš o kojem se računalu radi, ako ih imaš više. Npr. kucni_desktop ili poslovni_laptop i sl.

Re: Ne mogu pokrenuti Steam ?

16 stu 2016, 22:14

Uspio sam dobit novi kod za steam stvar je bila u tome da u gmail inboxu nove pristigle poruke dolaze odozdo a ne na vrh inboxa,
ima još jedna stvar svaki put kada namjeravam pokrenut steam moram u terminal ubacit ovo :

#!/bin/bash
export LD_PRELOAD='/usr/$LIB/libstdc++.so.6' #Export so all child processes are affected as well
export DISPLAY=:0
#export LIBGL_DEBUG=verbose
steam

Re: Ne mogu pokrenuti Steam ?

16 stu 2016, 23:57

Pa ne moraš. Možeš to staviti u file kojeg nazoveš npr. steam_script.sh i desni klik na skriptu i dopustiš izvršenje. Onda na prečacu za steam pod linijom exec dodaš apsolutni put do te skripte npr. /home/user/Desktop/steam_script.sh i kad klikneš na steam prečac sve te komande će biti izvršene. Uostalom, sve to piše na linku koji si čitao.

Re: Ne mogu pokrenuti Steam ?

17 stu 2016, 14:03

Nemogu da startam Dota 2 [img][IMG]http://www.igreklik.com/slike/images/22118402727620959511_thumb.png[/img]

slika

Re: Ne mogu pokrenuti Steam ?

17 stu 2016, 14:04

slika

Re: Ne mogu pokrenuti Steam ?

17 stu 2016, 17:12

Pitaj na Steam dota forumu. Ja sam tamo dobio odgovore za par igara

Re: Ne mogu pokrenuti Steam ?

17 stu 2016, 23:03

Uspio sam pokrenut Dota 2 nakon restarta, laptopa testiro sam par igrica dobro rade isto kao na windowsu jedina stvar ovi bugovi za koje sam postavio temu, možete ovo označit kao riješeno hvala za strpljenje . :thmb-up
Odgovori