Diskusije usko vezane uz PCLinuxOS i Mandriva distribuciju.
Odgovori

Re: Isplati li se prijeci na novi PCLOS XFCE 2011.07?

12 ožu 2012, 23:27

retsam je napisao/la:Ma ovo je samo trebao biti vikend-hobistički poduhvat, ali sam poludio i još mi je onaj moderator i jedan od developera O.o pclosa popio živce (još mi ih uvijek pije) izgleda da ću morati odustati, jedino me arch, lunar i debian još razumiju.


Čitajući ovaj post odlučio sam se na Debian. Bolje rečeno instalirao i nadam se samo da neću zažalit :mrgreen:
Ne znam ako je netko ima PcLinuxOs sa Lxde DE, znalo je odlazit da se komp zamrzne i nemozes nista ucinit nego na gumb restart

Re: Isplati li se prijeci na novi PCLOS XFCE 2011.07?

12 ožu 2012, 23:30

imali smo mi u udruzi lxde pclos...i nije bija nešto light :D

Re: Isplati li se prijeci na novi PCLOS XFCE 2011.07?

13 ožu 2012, 01:24

Ipak teško mi napustit PcLinuxOs ..
To mi je ipak postala naj distra za Linux ljenčinu kao ja :mrgreen:
Da nije možda wine i programi i igrice unutar njega koji to rade? Čitao sam malo komentare s naslovnice za wine 1.4 pa da nije možda to razlog?

Re: Isplati li se prijeci na novi PCLOS XFCE 2011.07?

13 ožu 2012, 07:45

Shicy je napisao/la:imali smo mi u udruzi lxde pclos...i nije bija nešto light :D

Instalacija je bila čista, bez iti jednog dodatka na nju, a toliko se sporo vuklo na 512 MB RAM-a da to nije imalo smisla. Kad sam otkrio da su resursi daleko zauzetiji na toj distri nego na, primjerice Ubuntuu sa Gnomeom 2, zamjenio ga je CentOS 6, a kasnije je El prezidente to pregazio sa Mintom 12. Sad još veli da će na njega bacit i PCBSD. :lol:
Odgovori