Switch to full style
Diskusije usko vezane uz SUSE i openSUSE distribucije.
Odgovori

Re: SUSE/openSUSE fan club!

10 sij 2018, 19:38

bikerbj je napisao/la:
exithus lethalis je napisao/la:
bikerbj je napisao/la:a imam vremena idem probati pa ako mi se ne svidi uvijek stavim origigi suse....


Pitam iz neznanja ali nije li suse zapravo komercijalna distribucija..?


moja isprika mislio sam na opensuse leap.....

Ma sve ok mislim da je to slično ko i onaj linspire os (komercijalna) i freespire os

Re: SUSE/openSUSE fan club!

20 ožu 2018, 12:25

bok....ima li tko ideju zašto mi se događa ovo sa slike svaki put kad zatvaran firefox...riječ je o ESR firefoxu i opensuse 42.3 ....

slika

Re: SUSE/openSUSE fan club!

28 tra 2018, 15:41

ne mogu da vjerujem da se nitko ništa ne žali....ali ok 42.3 prede kao mala maca pa se nema šta ni žaliti....

Re: SUSE/openSUSE fan club!

09 srp 2018, 14:47

instalira Leap 15 kao drugi OS na kompu. zasad radi odlično. ostavit ću ga neko vrijeme pa ćemo vidit paše li mi :)

Re: SUSE/openSUSE fan club!

09 srp 2018, 15:07

shicy je napisao/la:instalira Leap 15 kao drugi OS na kompu. zasad radi odlično. ostavit ću ga neko vrijeme pa ćemo vidit paše li mi :)

Živ je... :-D

:hmm ... znači ipak nije Yeti.

Re: SUSE/openSUSE fan club!

09 srp 2018, 15:13

relativno redovno čitam vaše upise, ali uglavnom nemam šta pametno za reć, što se vidi i u količini nedavnih postova s moje strane :D

Re: SUSE/openSUSE fan club!

07 lis 2018, 09:38

Ljudi pozdrav! Opensuse leap 15 sam stavio na svoje prijenosno računlao i instalacija je prošla uredu. postavio sam još neke finese od raznih programa, ali flash player nikako... ubi se sinoć instalirajući preko yasta. Sada sam instalirao google chrome koji u sebi ima ugrađeno, ali preko firefoxa nikako ne mogu da pustim video. Je li imao tko sličnih problema?

Re: SUSE/openSUSE fan club!

07 lis 2018, 10:56

root_ je napisao/la:.. i instalacija je prošla uredu.

Kojem ili čijem uredu? :hmm :zvizdi

Re: SUSE/openSUSE fan club!

21 ožu 2019, 20:57

evo novog fana

slika

slika

svidja mi se distra :thmb-up

Re: SUSE/openSUSE fan club!

23 ožu 2019, 10:58

bok svima....evo mene nazad nakon duljeg vremena, imam pitanjce...instalirao sam leap 15 i dodao packman repo i sad mi hoće napravit downgrade hrpe programa...dali je to ok ili nije...
Odgovori