Sada je: 20 ruj 2021, 17:31.
Diskusije usko vezane uz SUSE i openSUSE distribucije.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Ako želiš stabilan sustav, drži se Leapa. Vjerujem da ni TW nije nestabilan, ali bi Leap trebao biti stabilniji.
Podijelio/la zahvalu: 207 puta
Primio/la zahvalu: 243 puta
Spol: M
Osobno smatram da je dovoljno stabilan za dnevno korištenje prosječnog korisnika.
Koristio sam ga nekoliko mjeseci i nisam imao nekih problema. Dosta dobar im je sustav testiranja.
roc1nante270
roc1nante270
evo ipak nakon dužeg vremena gušter je opet u pogonu na novoj mašini....stavio sam Leap 15.3 beta jer ionako ubrzo izlazi final....uglavnom za sad radi ok...
Podijelio/la zahvalu: 46 puta
Primio/la zahvalu: 7 puta
Nakon par godina lutanja i ja sam se ponovo vratio "gušteru". Instalirao sam openSUSE Tumbleweed KDE privremeno, čisto da vidim kako radi, da li je stabilniji od drugih rolling release distribucija kao što je npr. Manjaro. Sada nemam namjeru prelaziti na bilo šta drugo. Ovo je za sada perfekcija od sistema. Upgrade-i prolaze bez problema. Zadnje verzije software-a su mi stalno dostupne (važna stvari kod Tumbleweed-a je da su to dosta dobro testirani paketi prije puštanja). Najveći problem koji sam do sada imao u radu je pucanje /dod repository-a. Obzirom da nije toliko važan brišem ga i idem dalje.
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 1 gost.