Switch to full style
Diskusije usko vezane uz Ubuntu i srodne distribucije (Kubuntu, Xubuntu, Lubuntu, LinuxMint...)
Odgovori

Re: TOP TEMA: Ubuntu fan club

14 ruj 2020, 16:39

Možda ovdje? ... iako ako ćemo tražiti drivere za tvoj printer, prebaciti ću postove u zasebnu temu.

Re: TOP TEMA: Ubuntu fan club

14 ruj 2020, 17:01

Ma nema potrebe, samo sam htio reći da nema ni približno veliku bazu drivera kao one dvije distribucije i bila mi je borba s postavljanjem skoro svega.

Re: TOP TEMA: Ubuntu fan club

21 lis 2020, 07:41

ekipa evo i mene u buntu džungli da nam dignem malo postotak linuxa kad je već pao kako su rekli. dosta sam godina bio na macu - zbrisao jer je hardver loš i skup. sad dosta godina prošlo i na windozi 7. sad kako je next opcija koristit win 10 koji je valjda najkompliciraniji i najgluplji os koji je čovjek ikad smislio, zagrijao sam stolicu i prokužio xubuntu. prejak je, sve radi, brz, jednostavan, modularan, besplatan - točno kako bi os trebao biti. prezadovoljan sam rezultatima majstora koji su slagali xubuntu, valjda je ovo trenutak gdje linux nije nikad bio jači nego sad. i windoze 10 sam se spasio, jer bi se radije objesio na produžni kabel preko ograde balkona da ne svi vide nego instalirao win 10. eto mojih 2 centa...
:hepihepi

Re: TOP TEMA: Ubuntu fan club

21 lis 2020, 15:01

Ako ti se svidio Xubuntu, baci oko na Hefftor Linux, XFCE verziju. ;)

Re: TOP TEMA: Ubuntu fan club

10 tra 2022, 16:50

Danas je 20.04 dobio neku nadogradnju i sada je baš "hot". Prije nadogradnje je laptop odlično radio bio je jako tih i ventilator se palio tek upotrebom zahtjevnijih aplikacija ili radnji. A sada u leru (idle) zuji i grije mi sobu. Laptop sam ugasio da se ne pati :(
Nadograđeni su najviše Nvidia driveri. Valjda će ubrzo zakrpe.

Re: TOP TEMA: Ubuntu fan club

11 tra 2022, 15:07

Nakon što se dobro odmorio laptop opet tiho radi.

Re: TOP TEMA: Ubuntu fan club

11 tra 2022, 19:01

sixten610 je napisao/la:i windoze 10 sam se spasio, jer bi se radije objesio na produžni kabel preko ograde balkona da ne svi vide nego instalirao win 10. eto mojih 2 centa...
:hepihepi

Da nije bilo linuxa prije 13-tak godina, ja bi crko. Jednostavno nije bilo moguće više durati windowse. Što se računalstva tiče, imam neku svoju veselu putanju još od sredine 80-tih a windowsi su me stjerali u slijepu ulicu, živi pijesak, kaljužu i gnojčinu.

Re: TOP TEMA: Ubuntu fan club

23 tra 2022, 14:54

Hvala Ubuntu,... pface :ljut

Re: TOP TEMA: Ubuntu fan club

24 tra 2022, 21:36

Šta je bilo, bertone?

Re: TOP TEMA: Ubuntu fan club

24 tra 2022, 22:31

Firefox snap i kako korporacije znaju što je najbolje za korisnike :ljut2
Odgovori