Switch to full style
Diskusije usko vezane uz Ubuntu i srodne distribucije (Kubuntu, Xubuntu, Lubuntu, LinuxMint...)
Odgovori

Re: TOP TEMA: Linux Mint fan club

09 sij 2021, 19:39

slika

Za sad najnezahvalnija verzija Linux Minta za napisati recenziju pface ,... sve što obično koristim radi, i to jako brzo i glatko :-D

Re: TOP TEMA: Linux Mint fan club

09 sij 2021, 21:23

Slažem se, čini mi se da je Mint najbolja distribucija na Ubuntu/Debianu. Par mjeseci sam ga koristio i dok sam se učio i sve super.

Nedavno sam prešao na Fedoru jer je više okrenuta enterpriseu i RedHatu, bolja mi je za pripremu Linux+ i RHCSA certifikata.

Re: TOP TEMA: Linux Mint fan club

10 sij 2021, 09:30

bertone je napisao/la:slika

Za sad najnezahvalnija verzija Linux Minta za napisati recenziju pface ,... sve što obično koristim radi, i to jako brzo i glatko :-D

Upravo tako kako veliš, instalirao sam je prije tvoje preporuke... očekujući tvoj osvrt... Nekako mi je sve fino proklizalo u startu, za razliku od dosadašnjeg iskustva na Mintu... Iako iskreno nisam kvalificirani korisnik koji će na pravi način isprobati sve opcije i funkcije koje nudi... Za sada je tu na drugom disku... Debian je prvi...

Re: TOP TEMA: Linux Mint fan club

10 sij 2021, 10:51

domy_os je napisao/la:Slažem se, čini mi se da je Mint najbolja distribucija na Ubuntu/Debianu


Ne bi se baš svatko složio, ali moje su uspomene također lijepe.

Re: TOP TEMA: Linux Mint fan club

10 sij 2021, 14:43

rudar je napisao/la:
domy_os je napisao/la:Slažem se, čini mi se da je Mint najbolja distribucija na Ubuntu/Debianu

Ne bi se baš svatko složio, ali moje su uspomene također lijepe.

Slažem se u potpunosti, i nevoljko sam dao svoj sud... ogradio sam se sa izostankom svoje kvalifikacije za ove ocjene...

Re: TOP TEMA: Linux Mint fan club

26 tra 2021, 23:28

]na Dell laptopu mi je došao instaliran ubuntu 18.4 to sam koristio do prije koji dan kad sam se odlučio instalirat i mint 20.1 Iskopram si ljepo sve podatke na externi disk, ubuntu preko dell recoveria vratim na tvorničke postavke. znači ljepo friško instaliran, i instaliram si linux mint i nešto mi se poremetilo jer mi se izgubio od Dell recoverija meni da se ubuntu vrati na tvorničke postavke. Recoveri particiju od Ubuntua nisam pobrisao, reformatirao niti išta slično ali opcije u meni dijalogu više nije opcija ??? E da niti boot nloader mi više nenudi opciju da ubuntu vratim na tvorničke postavke . Ubuntu sam poslje instalacije updejtao i sve je po defoltu, ali ovo i dalje neštima. Ako može neko ko se kuži dat neki prijedlog šta bih mogao trebao ...
11.png
11.png (227.09 KiB) Pogledano 9366 put/a.

Re: TOP TEMA: Linux Mint fan club

27 tra 2021, 15:19

malo bolji prikaz dijalog menija
Privitak/ci
isječak.png
iznad ove opcije je bila još opcija koja kaže da se ubuntu vrati na tvorničke postavke.
isječak.png (218.17 KiB) Pogledano 9338 put/a.

Re: TOP TEMA: Linux Mint fan club

18 lip 2021, 16:48

Linux Mint 20.2 “Uma” Cinnamon, Xfce i Mate – BETA Release su vani.

Re: TOP TEMA: Linux Mint fan club

09 srp 2021, 20:36

Ako im je za vjerovati od danas je dostupan LM 20.2

slika

... pa bumo vidjeli kako će proći nadogradnja :)

EDIT:
Za sad nikakvih problema :zen

slika

Re: TOP TEMA: Linux Mint fan club

10 srp 2021, 08:55

bertone je napisao/la:Ako im je za vjerovati od danas je dostupan LM 20.2

....

... pa bumo vidjeli kako će proći nadogradnja :)

EDIT:
Za sad nikakvih problema :zen

....

Pa koliko ga pratim u posljednje vrijeme, možda mu ponovo pružim šansu, da bude moja prva distribucija... Nadogradnja sa 20.1 također je prošla bez ikakvih problema, intervencija u hostname, i to je to... Ponaša se urednije nego Debian 11 -freeze-
Odgovori