Sada je: 29 ožu 2024, 09:54.
Razne diskusije o Linuxu, neovisno o distribuciji.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Ljudi, jeste li vidjeli ovaj oglas?

http://www.moj-posao.net/Posao/314508/S ... kacije-mz/

Skrolajte do opisa "poslova i zadaća".
Legendarno.
LE-GEN-DAR-NO.
:bravo :lulz rofl rofl

Je li to popis svega što očekuju od te osobe tijekom cijelog njezinog radnog vijeka? Služi li tolika lista intimidaciji potencijalnih kandidata? Jesu li samo nabacali sve čega su se mogli sjetiti, iako pola toga nikad neće biti potrebno? Ili su zaista ludi i očekuju da jedna osoba sama radi to sve plus "druge poslove po nalogu voditelja ureda"?

Ostaje misterija.
Avatar
Site Admin
Postovi: 6502
Site Admin
Postovi: 6502
Pridružen/a: 06 lip 2009, 23:16
Lokacija: Online
Podijelio/la zahvalu: 621 puta
Primio/la zahvalu: 631 puta
OS: Kubuntu & Fedora
A potencijalni kandidati su još dobro i prošli... mogli su tražiti još i minimalno 5000 sati leta u Microsoft flight simulator X i barem 1000 sati IRL leta na Gripenu pface

Naravno da rođo koji dobije posao ne mora znati ni 1 promil nabrojanog jer će po dio od svega znati njegovi pomoćnici koje će zaposliti naknadno. Osim toga vjerojatno se osniva ured za dronove pa eto ima vremena da skupi ekipu jer profi dronova u Hr ionako ima 2 ili 3.

Inače ta CCAA je u rangu CVH za aute ili ZAMP-a za glazbu :ljut
[+ Prikaži] Klik
ThinkPad T14s Gen. 1
AMD Ryzen 7 PRO 4750U
16 GB DDR4-3200
Samsung SSD 970 EVO Plus 2TB
14" FHD IPS (Innolux N140HCG-GQ2)
WiFi Intel® Wi-Fi® 6 AX200
OS: Debian 6 Cinnamon
Slika: dio kolekcije

***

ZEN
"Charlie. What are you thinking?"
"I'm thinking about what I want and what I need."
"What do you want?"
"I want a peaceful soul."
"And what do you need?"
"I need a bigger gun."
Avatar
Site Admin
Postovi: 11318
Site Admin
Postovi: 11318
Pridružen/a: 01 kol 2012, 12:39
Podijelio/la zahvalu: 655 puta
Primio/la zahvalu: 1005 puta
Spol: M
OS: LinuxMint Cinnamon
Abzeenth je napisao/la:LE-GEN-DAR-NO.
:bravo :lulz rofl rofl

LU-ĐA-Ci
Moj pogled na sve to.
Glavna snaga GNU/Linuxa nije besplatnost, nego SLOBODA.
http://wiki.open.hr/wiki/Linux_CLI_naredbe
Avatar
Moderator
Postovi: 6141
Moderator
Postovi: 6141
Pridružen/a: 28 lis 2011, 23:31
Lokacija: Zagreb
Podijelio/la zahvalu: 224 puta
Primio/la zahvalu: 329 puta
Spol: M
OS: Arch KDE Plazma
Agencija za civilno zrakoplovstvo!? Upalila mi se lampica da sam jednom nešto o njima pročitao ali k'o za vraga toga više nema na netu - site/blog više ne postoji.
Pronašao sam ga u Wayback Machine od prije godine dana:
https://web.archive.org/web/20160401221 ... blemi.html

Tip je malo lud ali ako je i djelić toga istina što piše u donjoj polovini stranice ta je agencija mafijaško leglo kriminala.
U stvari, pročitao sam zahtjeve u tom oglasu i tu nema ništa komplicirano ili teško. Vjerojatno se radi o par računala koje bi trebalo nabaviti, instalirati windowse i povezati u mrežu te napraviti malu web stranicu. Ali uvjeti su tako napisani da se oni kvalificirani koje intimidacija ne odvrati jednostavno mogu odbaciti i primiti SSS rođu bez problema. Jer kao što rekoh, nije ništa komplicirano tako da bi se tu moglo inače javiti puno ljudi.
Avatar
Postovi: 1907
Postovi: 1907
Pridružen/a: 16 tra 2011, 08:34
Lokacija: i grupa Film
Podijelio/la zahvalu: 45 puta
Primio/la zahvalu: 342 puta
Spol: M
OS: Mint 10 LXDE itd...
S obzirom što je napisao nije ni čudno da članka nema. Iako, sve što je napisao nije pretjerano ekstremno ili nerealistično, jednostavno opisuje korumpiranog kriminalca koji teško zloupotrebljava svoje službene ovlasti. Ni prvi ni zadnji. Meni je interensantno jedino u tome što, ako je istina da tip nije riješio ni jedan slučaj, kako pobogu može raditi ? To se pitam nevezano za ostatak bloga.
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10321
Moderator
Postovi: 10321
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10
Podsjeća me na moj slučaj :roll:
Abzeenth je napisao/la:Dobro onda. Baš me briga. Krepajte od offtopica.

jurastublic je napisao/la:Ovaj thread me podsjeća na krepanu mačku. Treba to pokupit lopatom i zakopat. Onda dezinficirati lopatu. :-D
Avatar
Moderator
Postovi: 5812
Moderator
Postovi: 5812
Pridružen/a: 25 ožu 2012, 14:29
Lokacija: ~/kauč
Podijelio/la zahvalu: 155 puta
Primio/la zahvalu: 251 puta
Spol: M
OS: Mint 17.3 Cimet
jurastublic je napisao/la:Agencija za civilno zrakoplovstvo!? Upalila mi se lampica da sam jednom nešto o njima pročitao ali k'o za vraga toga više nema na netu - site/blog više ne postoji.
Pronašao sam ga u Wayback Machine od prije godine dana:
https://web.archive.org/web/20160401221 ... blemi.html

Tip je malo lud ali ako je i djelić toga istina što piše u donjoj polovini stranice ta je agencija mafijaško leglo kriminala.
U stvari, pročitao sam zahtjeve u tom oglasu i tu nema ništa komplicirano ili teško. Vjerojatno se radi o par računala koje bi trebalo nabaviti, instalirati windowse i povezati u mrežu te napraviti malu web stranicu. Ali uvjeti su tako napisani da se oni kvalificirani koje intimidacija ne odvrati jednostavno mogu odbaciti i primiti SSS rođu bez problema. Jer kao što rekoh, nije ništa komplicirano tako da bi se tu moglo inače javiti puno ljudi.


Kako sam rekao, isto kao i CVH i ZAMP
[+ Prikaži] Klik
ThinkPad T14s Gen. 1
AMD Ryzen 7 PRO 4750U
16 GB DDR4-3200
Samsung SSD 970 EVO Plus 2TB
14" FHD IPS (Innolux N140HCG-GQ2)
WiFi Intel® Wi-Fi® 6 AX200
OS: Debian 6 Cinnamon
Slika: dio kolekcije

***

ZEN
"Charlie. What are you thinking?"
"I'm thinking about what I want and what I need."
"What do you want?"
"I want a peaceful soul."
"And what do you need?"
"I need a bigger gun."
Avatar
Site Admin
Postovi: 11318
Site Admin
Postovi: 11318
Pridružen/a: 01 kol 2012, 12:39
Podijelio/la zahvalu: 655 puta
Primio/la zahvalu: 1005 puta
Spol: M
OS: LinuxMint Cinnamon
Ajde, CCAA je barem pod državnom kontrolom za razliku od one druge dvije :hihi

ZAMP je odjel HDS-a, udruge koja ima bolesne ideje o tome što je kršenje autorskih prava, a CVH je dioničko društvo u privatnom vlasništvu. :) Zašto? Jer se može.
Avatar
Site Admin
Postovi: 4639
Site Admin
Postovi: 4639
Pridružen/a: 07 ožu 2009, 17:00
Podijelio/la zahvalu: 101 puta
Primio/la zahvalu: 209 puta
Spol: M
OS: fedora 34
@Bertone: hehe, vidio sam. :)

shrike je napisao/la:Meni je interensantno jedino u tome što, ako je istina da tip nije riješio ni jedan slučaj, kako pobogu može raditi ? To se pitam nevezano za ostatak bloga.

Malo sam pogledao, ne volim svačemu vjerovati. U ovom slučaju prije bi moglo biti do Agencije za istraživanje nesreća u zračnom, pomorskom i željezničkom prometu.
Nemoguće je znati ni tko je što istraživao jer se u službenim izvještajima Agencije za istraživanje nesreća za avijaciju sve negdje do polovice 2016.g. uopće ne navode imena istražitelja nesreća i nezgoda, tj. ljudi koji su obrađivali slučajeve niti ljudi koji su pisali izvješća. pface

A te dvije agencije podnose godišnja izvješća vladi koje je potpisivao premijer. Teško je očekivati da čita što potpisuje za tako malu plaću. pface
Avatar
Postovi: 1907
Postovi: 1907
Pridružen/a: 16 tra 2011, 08:34
Lokacija: i grupa Film
Podijelio/la zahvalu: 45 puta
Primio/la zahvalu: 342 puta
Spol: M
OS: Mint 10 LXDE itd...
Evo još jednog "genijalnog" oglasa. Omjer traženog znanja i visine plaće je stani-pani. Cjelodnevna testiranja neću niti komentirati...
Postovi: 805
Postovi: 805
Pridružen/a: 21 vel 2012, 23:18
Podijelio/la zahvalu: 83 puta
Primio/la zahvalu: 56 puta
Spol: M

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.