Pronađeno 11 rezultata

Postao/la cyber destroyer
28 vel 2009, 16:04
Forum: Linux vijesti
Tema: Britanska vlada podržava otvoreni kod
Odgovori: 3
Pogledano: 838

Re: Britanska vlada podržava otvoreni kod

tak treba :mrgreen:
Postao/la cyber destroyer
27 vel 2009, 07:40
Forum: Linux vijesti
Tema: Microsoft tuži TomTom zbog korištenja Linuxa?
Odgovori: 9
Pogledano: 1479

Re: Microsoft tuži TomTom zbog korištenja Linuxa?

a koliko je tek microsoft patenata ukro... i nikom nist.
Postao/la cyber destroyer
26 vel 2009, 15:27
Forum: Linux vijesti
Tema: Linux Microsoftu veća prijetnja od Applea?
Odgovori: 11
Pogledano: 2073

Re: Linux Microsoftu veća prijetnja od Applea?

napokon ce linux rasturati :D
Postao/la cyber destroyer
08 vel 2009, 15:53
Forum: Linux i igre
Tema: Igre (wine ili crossower)
Odgovori: 29
Pogledano: 10377

Re: Igre (wine ili crossower)

jel radi cod2 (po mogućnosti multiplayer :D ) preko novog winea, pitam jer meni sve radi do početka misije, onda se ugasi samo od sebe
Postao/la cyber destroyer
04 vel 2009, 21:48
Forum: Linux vijesti
Tema: Google Earth 5.0
Odgovori: 16
Pogledano: 3583

Re: Google Earth 5.0

i ja imam isti problem kava
Postao/la cyber destroyer
16 pro 2008, 20:40
Forum: Linux početnici
Tema: HELP: dual boot - Vista&Linux
Odgovori: 11
Pogledano: 1775

Re: HELP: dual boot - Vista&Linux

Pitanje koje iziskuje bolje poznavanje bootstraping procesa. No, eto obrazložit ću :) Nako što BIOS završi svoje, prekontrolira hardweraj on završava ono što se zove POST (Power On Self Test), te starta program upisan u prvih 512byteova na hard disku. Taj dio se zove MBR (Master Boot Record) i tu se ...
Postao/la cyber destroyer
15 pro 2008, 18:14
Forum: Linux početnici
Tema: HELP: dual boot - Vista&Linux
Odgovori: 11
Pogledano: 1775

Re: HELP: dual boot - Vista&Linux

hvala svima na pomoći!

EDIT: ako jednom instaliram grub s live cda da li će ostati zauvijek?
Postao/la cyber destroyer
15 pro 2008, 15:40
Forum: Linux početnici
Tema: HELP: dual boot - Vista&Linux
Odgovori: 11
Pogledano: 1775

Re: HELP: dual boot - Vista&Linux

jedan dan, boot loader (tocnije GRUB) je radio, no kad sam slijedeći dan htio upalit komp poceo se restartat umjesto da pokrene grub
Postao/la cyber destroyer
15 pro 2008, 15:36
Forum: Linux početnici
Tema: HELP: dual boot - Vista&Linux
Odgovori: 11
Pogledano: 1775

Re: HELP: dual boot - Vista&Linux

siguran sam, na kraju je stari ponovo morao instalirat vistu..
mislim da se ni vistin ni linuxov boot loader nisu učitali pa zato se restartao, ali zašto se nisu učitali neznam :/

bio sam radio po tim tutorijalima... detaljno sam to proucio, cak i isprintao da idem tocno