I am back.
Hvala Ivane.
Pronađeno 36 rezultata
- 18 lip 2010, 16:37
- Forum: Linux Za Sve
- Tema: Pomoć molim
- Odgovori: 10
- Pogledano: 2266
- 18 lip 2010, 16:24
- Forum: Linux Za Sve
- Tema: Pomoć molim
- Odgovori: 10
- Pogledano: 2266
Re: Pomoć molim
Nisam ti ja kriv.
Sad bar sam neću čekat mod-a da mi pomogne
Sad bar sam neću čekat mod-a da mi pomogne
- 18 lip 2010, 16:13
- Forum: Linux Za Sve
- Tema: Pomoć molim
- Odgovori: 10
- Pogledano: 2266
Re: Pomoć molim
Da ali neznam kako pristupiti profilu...
- 18 lip 2010, 14:33
- Forum: Linux Za Sve
- Tema: Pomoć molim
- Odgovori: 10
- Pogledano: 2266
Pomoć molim
Evo ljudi uradi sam nekakvu glupost na forumu (volim čačkat jbg
) i stavio mu temu za iphone.
Sada kada pokušam vratiti na normalan prikaz neće (hoće kad nisam ulogiran ali ovako neće)
Može li mi mod srediti ovo ili postoji neki način za mjenjenje postavke.
Koristim arch kdemod i operu.
Sada kada pokušam vratiti na normalan prikaz neće (hoće kad nisam ulogiran ali ovako neće)
Može li mi mod srediti ovo ili postoji neki način za mjenjenje postavke.
Koristim arch kdemod i operu.
- 13 lip 2010, 17:08
- Forum: openSUSE
- Tema: SUSE/openSUSE fan club!
- Odgovori: 683
- Pogledano: 299078
- 13 lip 2010, 16:57
- Forum: openSUSE
- Tema: SUSE/openSUSE fan club!
- Odgovori: 683
- Pogledano: 299078
Re: SUSE/openSUSE fan club!
Pozdrav ljudi. Vidim tema zamrla pa da se i ja pridružim fan clubu. Na početku sam koristio debian i ostale gnome distre ali evo pokušajem malo preći na kde pa sam krenuo sa openSUSE-om. Malo mi je sve čudno (koliko puta sam dvokliknuo na ikonu, a i u kickoff-u se sav izgubim) ali polako se priv ...
- 15 svi 2010, 16:18
- Forum: Novi korisnici - upoznavanje
- Tema: Evo još jednog! :-)
- Odgovori: 12
- Pogledano: 1918
Re: Evo još jednog! :-)
Dobrodošao!
- 01 ožu 2010, 22:29
- Forum: Ubuntu
- Tema: Linux Mint 8-Helena
- Odgovori: 77
- Pogledano: 6640
Re: Linux Mint 8-Helena
Jesil pogledao na System>Preferences>keyboard (mislim da se tu negdje nalazi na mintu, nisam siguran...)
- 01 ožu 2010, 20:39
- Forum: Razno
- Tema: [ZBIRNA TEMA] YouTube
- Odgovori: 98
- Pogledano: 11771
Re: Youtube ukida podršku za IE6 idući mjesec
80% ie korisnika je na 6-ici.
Da su čuli za ostale preglednike nebi bili na ie-u... kava
Da su čuli za ostale preglednike nebi bili na ie-u... kava
- 01 ožu 2010, 18:23
- Forum: Novi korisnici - upoznavanje
- Tema: Pozdrav od početnika u Linux svijetu
- Odgovori: 18
- Pogledano: 1995
Re: Pozdrav od početnika u Linux svijetu
Dobrodošao