Stranica: 622/666.

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 29 pro 2013, 19:21
Postao/la domi
kad nam objasni puknut ćemo od smijeha :-D

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 29 pro 2013, 20:27
Postao/la Fugu
Ili je uploadal krivu sliku...

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 29 pro 2013, 21:06
Postao/la bertone
Slika definitivno ima veze s borgovskim humorom

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 29 pro 2013, 21:26
Postao/la Suko
Ništa, sad nam preostaje samo strpljivo čekati objašnjenje.

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 29 pro 2013, 21:32
Postao/la Suko
Slika bi trebala ići uz ovo:
Hey guys look at my tan line!
Ili: Do you want to see my tan line?
http://www.reddit.com/r/Punny/comments/ ... _tan_line/
:hmm

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 30 pro 2013, 15:11
Postao/la PunkBastard
Suko je napisao/la:Slika bi trebala ići uz ovo:
Hey guys look at my tan line!
Ili: Do you want to see my tan line?
http://www.reddit.com/r/Punny/comments/ ... _tan_line/
:hmm
Yep, problem je što nisam uspio i naslov uhvatiti sa 9gag-a, uvijek zaboravim naslov kada je van slike.

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 30 pro 2013, 16:22
Postao/la shrike
Punk, razočarao si me kao čovjek i kao komunista. Sjedi, jedan!

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 30 pro 2013, 17:26
Postao/la PunkBastard
shrike je napisao/la:Punk, razočarao si me kao čovjek i kao komunista. Sjedi, jedan!
Nemoj druže jedan, daj barem 2. Sljedeći put će bolje.

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 30 pro 2013, 17:59
Postao/la Medojedni jazavac
Dve jedinice?

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 30 pro 2013, 18:34
Postao/la PunkBastard
E to sad ovisi koliko ima kriterija ocijenjivanja, više kriterija je više ocjena, ili jedna ocjena aritmetičke sredine svih kriterija, sve ovisi.