Stranica: 615/666.

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 06 pro 2013, 21:22
Postao/la dupin
Suko je napisao/la:Ne znam da li ste primjetili, ali u posljednje vrijeme evolucija favorizira ovakve glupave primjerke ljudske vrste.
A one pametne polako sve vise izbacuje iz utrke za produzenje vrste. Tako da sto se tice prirodnog odabira, sponzoruse i nizak IQ su izgleda smjer kojim ide ljudska vrsta. :P
Ko iz onog filma, Idiocracy. :nee

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 06 pro 2013, 21:27
Postao/la Suko
Pa nekako mi se cini da idemo ubrzano prema Idiokraciji. ;)

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 06 pro 2013, 22:02
Postao/la PunkBastard
U zadnje vrijeme stalno govorim da nam je to jedina budućnost kako se za sada čini, unatoč raznim breakthrough-ima na području raznih znanosti, i dalje je većina stanovništva low IQed

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 06 pro 2013, 22:45
Postao/la Abzeenth
Pa nije li uvijek bilo tako? "Geniji" su one in a million; nije kao da je prije 100 ili 200 godina većina stanovništva bila superpametna pa su sad svi oglupili. Što veći uzorak ljudi promatramo, više će u njemu biti "glupavih", zato što su oni u globalu - većina, zar ne? :D

Može li uopće biti drugačije? Kakav bi to bio svijet u kojem bi svi bili natprosječno pametni? Ionako ne bi svi mogli biti baš jednako pametni, pa bi opet i među najpametnijima bilo glupljih :D OK, oni možda ne bi lupetali baš ovakve gluposti kao ta ženska, ali sigurno bi radili neke gafove zbog kojih bi im se pametniji (ili "pametniji") smijali.

To me podsjeća na one (slične) opservacije o modernom dobu, kako sad ljudi sve manje međusobno komuniciraju zbog novih tehnologija, alienacija, izolacija, nije prije tako bilo...a isto tako su razmišljale i generacije prije nas :D

Nihil sub sole novum.
slika

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 06 pro 2013, 23:48
Postao/la Medojedni jazavac
SPECULATOR sum.

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 08 pro 2013, 15:45
Postao/la zole052
Zoran Šprajc:
Gledajuc NU2 prvo sam mislio da je A.Stankovic strahovito inteligentan. A onda sam shvatio da je N.Rapsudic samo strahovito neinteligentan.
ne znam o cemu se radi ali je odlicna :lol:

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 08 pro 2013, 16:02
Postao/la bertone
@Zole.. ti si fan Zorana Šprajca?

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 08 pro 2013, 16:13
Postao/la zole052
Bertone je napisao/la:@Zole.. ti si fan Zorana Šprajca?
jesam, najbolji novinar u hrvata sto se mene tice... samo jedan je sprajc :)

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 08 pro 2013, 17:06
Postao/la bertone
jel se oporavio od operacije?

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 09 pro 2013, 10:07
Postao/la Slamd64
slika

Gesendet von meinem Xperia Neo V mit Tapatalk