Stranica: 611/666.

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 25 stu 2013, 22:40
Postao/la max360se
@PunkBastard
Bas zato sto imas takav stav ti i jesi ovca :kava

@iv@n
Problem sa serverom
slika

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 25 stu 2013, 23:02
Postao/la PunkBastard
Nope, jer ja ne slijedim nikoga, ne izlazim na izbore tako da ni ne nasjedam na te njihove gluposti, moj stav je ravnodušan prema svemu, ako se već nitko ne može dogovoriti za akciju protiv trenutnog stanja, ja sigurno neću jer na mene te promjene u državi nemaju baš neki utjecaj, porez za sada još nema pošto nisam zaposlen, nezaposlenost je s jedne strane imaginaran problem jer posla ima samo što "mamine maze" ne bi otišli od kuće raditi negdje u drugi grad koji je relativno daleko i što bi zahtijevalo preseljenje jer zamisli tamo nikoga ne poznaju, kod kuće im je ekipa, bili bi daleko od svega, jadda, jadda a da ne govorim o zaposlenju van zemlje. Ok, ima i pojedinaca kojima to nije toliki problem i takvi će se snaći kako znaju za posao. btw, metaforički se ovce koriste jer narod prati/vjeruje vladi kao ovce pastiru.

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 26 stu 2013, 09:35
Postao/la I,Geek
Evo kako uvjeriti vladu da pređe ne FOSS :-D

http://www.dilbert.com/strips/comic/2013-11-25/

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 26 stu 2013, 19:07
Postao/la Slamd64
pface

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 26 stu 2013, 21:20
Postao/la mist

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 26 stu 2013, 21:23
Postao/la zole052
Stotine novinara uzalud čekalo satima pface

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 28 stu 2013, 06:48
Postao/la Suko
A Cat's Guide To Taking Care Of Your Human

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 29 stu 2013, 11:54
Postao/la dupin
slika

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 29 stu 2013, 18:18
Postao/la Bug
@Slamd64 sto palmface za spot? Il ga nisi razumeo ili ... ? :)

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 29 stu 2013, 18:20
Postao/la Slamd64
Trebao sam staviti samo pjesmu, mada dodatni facepalm, jer spot i pjesma nemaju veze jedno s drugim :D

Gesendet von meinem Xperia Neo V mit Tapatalk