Stranica: 607/666.

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 17 stu 2013, 22:24
Postao/la bertone
Pita Dudek: Gospon premjer, a gdo je zmislil ove gospodarske mere, naučenjaki ili političari?
Odgovara premijer: Mi političari.
Dudek: To sam si ja nekak i mislil. Da su to delali naučenjaki, bi prvo sprobali na majmunima.

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 17 stu 2013, 23:17
Postao/la stefan
dobar, dobar

Sent from my Transformer using Tapatalk 2

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 18 stu 2013, 00:25
Postao/la PunkBastard
slika

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 18 stu 2013, 02:04
Postao/la PunkBastard
slika

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 18 stu 2013, 09:15
Postao/la Tomislav001

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 18 stu 2013, 09:42
Postao/la bertone

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 18 stu 2013, 16:03
Postao/la b4sh
Političar smrtno nastrada u prometnoj nesreći. Duša mu krene put neba i sretne se sa Svetim Petrom.

Dobro došao na nebesa– reče Sveti Petar.

Vidjet ćemo hoćeš li otići u Raj ili Pakao.
Samo ti mene pusti u Raj, neće biti problema.
Pustio bih te, ali moram da se pridržavam procedure. Propis je takav da moraš proživjeti jedan dan u Paklu, jedan dan u Raju. Poslije toga ćeš sam odlučiti.

Dobro – reče političar.

Sveti Petar ga otprati do lifta koji se spuštao dolje, dolje, dolje, sve do Pakla. Vrata lifta se otvore i poslanik se nađe usred pažljivo njegovanog terena za golf. U blizini su bile klupske prostorije, a ispred njih veliki broj njegovih prijatelja i političara sa kojima je često sarađivao. Svi su bili razdragani i sretni, obučeni u lijepa večernja odijela. Prilazili su da ga pozdrave, oživljavajući uspomene na vremena kada su se zajedno družili na račun poreskih obveznika. Poslije su uživali u jastogu i kavijaru i ispijanju šampanjca. No, dan je završio i svi su došli da ga isprate. Mahali su mu dok se lift polako penjao, penjao, i penjao naviše gde ga je čekao Sveti Petar i poslao u Raj. Sljedeća 24 sata bio je u društvu veselih duša, premještajući se sa oblaka na oblak, svirajući harfu i pjevajući. I ovo vreme je brzo prošlo tako da se ponovo našao pred Svetim Petrom.

Dobro, proveo si jedan dan u Paklu i jedan dan u Raju. Sada izaberi svoju vječnost.
Političar malo razmisli pa odgovori:
Raj nije loš, ali mislim da će mi bolje biti u Paklu.

Sveti Petar ga bez riječi otprati do lifta i pošalje dolje, dolje i dolje, sve do Pakla. Vrata lifta se otvore i on se nađe usred zapuštene poljane prepune raznih otpadaka i smeća. U toj prljavštini video je svoje prijatelje kako sakupljaju otpad u crne vreće i čekaju da nešto siđe odozgo.

Ne razumem – zajeca on.
Prekjuče sam bio ovde, tu je bilo igralište za golf i klupske prostorije gde smo se gostili jastogom i kavijarom, pili šampanjac, igrali i bogovski zabavljali. Sada je tu pustinja prepuna otpadaka i prljavštine, a moji prijatelji izgledaju tako jadno. Što se to dogodilo?
Đavo mu stavi ruku na rame, nasmiješi se i pogleda ga ispod obrva, pa kaže:

Sinoć i preksinoć smo imali predizborne kampanje … A danas …danas si glasao.

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 18 stu 2013, 19:44
Postao/la calisto053

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 19 stu 2013, 15:10
Postao/la 73US
slika

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 19 stu 2013, 19:47
Postao/la Fugu
Dobar, baš sam se nasmijao. :lulz
Motoristi ziher nije smješno.