Stranica: 606/666.

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 16 stu 2013, 13:35
Postao/la glaskoncILLa
Bertone je napisao/la:Kako nema teme "žalosno", ide tu:

E da su to bili titovi milicajci, oni pravi s brkovima.. :)

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 17 stu 2013, 08:58
Postao/la iStop
Za sve vas koji ne znate koji mobitel kupiti ili vas traže savjet:

http://usporedi.hr/Kolumne/koji-mobitel-kupiti

:-D

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 17 stu 2013, 10:54
Postao/la bertone
Otišao čovjek kod doktora i požalio se na svoj 'alat'.
Kada je doktor vidio da mu je 'alat' sav natečen i izubijan, počne ga ispitivati:
Doktor: 'Pa dobro čovječe, od čega vam je to?'
Pacijent: 'Eto ni sam ne znam....'
Doktor: 'Kako se hranite?'
Pacijent: 'Sve jedem i nisam alergičan...'
Doktor: 'A seksualni život???'
Pacijent: 'Pa eto čim ustanem ujutro kresnem ženu, doručkujem kresnem ženu, odem na posao pa tamo kresnem šeficu pa klijentelu, pa tajnicu, odem na ručak kresnem konobaricu, kresnem vlasnicu restorana, pa nazad na posao i opet šeficu i tajnicu, dođem kući kresnem ženu večeram i još jednom kresnem ženu i spavam....'
Doktor: 'Pa čovječe to ti je od toga ....'
Pacijent: 'E, a ja mislio od drkanja!!!'

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 17 stu 2013, 13:40
Postao/la PunkBastard
iStop je napisao/la:Za sve vas koji ne znate koji mobitel kupiti ili vas traže savjet:

http://usporedi.hr/Kolumne/koji-mobitel-kupiti

:-D
Je, a što ako odaberem 2 i onda se dvoumim koji od ta 2, a razlika jedino u 0.05'' veličini ekrana i nekoliko MP razlika u kamerama ?

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 17 stu 2013, 14:24
Postao/la Tomislav001
slika

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 17 stu 2013, 14:43
Postao/la calisto053
:lulz
Koji drag king, predobro!

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 17 stu 2013, 17:33
Postao/la plavi08
- Uči sine, da ne bi radio.
Govorila mi majka svaki dan.
I evo, završio osnovnu, srednju, fakultet.
Bila je u pravu. Sad ne radim ništa!

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 17 stu 2013, 20:24
Postao/la Tomislav001

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 17 stu 2013, 20:28
Postao/la PunkBastard

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 17 stu 2013, 21:17
Postao/la zole052
Zašto Crnogorci vole grupni sex?
Zato da mogu zabušavati!