Stranica: 601/666.

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 03 stu 2013, 12:25
Postao/la calisto053
Jbt, kao da gledam svoj razred! :sokiran pface

slika

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 03 stu 2013, 12:41
Postao/la Suko
Juhu!
Dobio sam mail u kojem me obavjestavaju da mi je UN iz cista mira dao 1,5 milijuna dolara. (Meni i jos cetvero ljudi).
Novci su na racunu u Malaziji, a poslati ce mi ih preko Western Uniona.
Ovim putem dajem ostavku na svoju trenutnu funkciju u LZS-u i selim se na Karibe.
So long suckers!
:hihi

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 03 stu 2013, 12:52
Postao/la Medojedni jazavac
Suko, cekaj, to je prevara! Nemoj nasjedat. Ljudi ti salju tak mejlove kao da si nekaj osvojil, ali onda ti ukradu novce sa racuna.

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 03 stu 2013, 12:53
Postao/la Suko
Ma ne!
Ovaj je od UN-a.
100% legit! ;)
Samo trebaju moje ime i prezime, adresu i broj telefona.

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 03 stu 2013, 12:55
Postao/la iv@n
calisto053 je napisao/la:Jbt, kao da gledam svoj razred! :sokiran pface

slika
haha ja bih na toj slici vjerojatno bio onaj što spava dolje desno :zzz
Suko je napisao/la:Juhu!
Dobio sam mail u kojem me obavjestavaju da mi je UN iz cista mira dao 1,5 milijuna dolara. (Meni i jos cetvero ljudi).
Novci su na racunu u Malaziji, a poslati ce mi ih preko Western Uniona.
Ovim putem dajem ostavku na svoju trenutnu funkciju u LZS-u i selim se na Karibe.
So long suckers!
:hihi
Stari jučer dobio dvije milijarde (ili više, nisam dobro pogledao te silne nule), ali putem SMS-a. Također idem negdje toplo, samo da nisam u pojasu potresa i tsunamija. :bok

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 03 stu 2013, 12:57
Postao/la Suko
Ajd super!
Ako nadjes neku nekretninu za jedno 200-300 tisuca $ u tim toplim krajevima javi.
Ja odo sad se raspitati za cijene jahti. Neku omanju bi si uzeo da imam s cim doci do tamo. Pa bi ju tamo prodao.

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 03 stu 2013, 13:03
Postao/la shrike
ajde kupite onda lzs-u ured u zagrebu i osijeku, i svima nama nove alienware laptope, pa idite gdje želite! e da, i na novootvoreni račun LZS-a jedno milijunčić-dva (nije ništa na milijarde) da možemo organizirati lzs festival!

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 03 stu 2013, 13:08
Postao/la Suko
Iv@n je dobio milijarde!
Ja sam dobio samo milijun i pol. Nemam vam ja novaca za dijeliti okolo. To mi je taman za koju godinu zivota na Bahamima. Dok se ne snadjem tamo i bogato udam za neku udovicu. ;)
Zicajte Iv@na za lovu!

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 03 stu 2013, 13:49
Postao/la Cooleech
Suko je napisao/la:Iv@n je dobio milijarde!
Ja sam dobio samo milijun i pol. Nemam vam ja novaca za dijeliti okolo. To mi je taman za koju godinu zivota na Bahamima. Dok se ne snadjem tamo i bogato udam za neku udovicu. ;)
Zicajte Iv@na za lovu!
Baš smo prije neku večer u SOK-u raspravljali o tim e-mailovima s basnoslovnom lovom koju si "osvojio". El prezidente je rekao da je samo trebao uplatit 300 dolara kako bi mu isplatili 2, 000.000 dolara na račun. Jasno, odgovorio im je u stilu; "Ma, slobodno uzmite 300.000 dolara, častim vas! Troškove slanja naplatite od tog iznosa!" Ovi su biseri čak i odgovorili - kako ne mogu to napraviti jer nemaju pristup tom novcu! :D
E, svašta. Suko, sjećaš li se našeg dogovora na putu do Zg-a? Ako se itko od nas dvojice iznenada obogati, djelimo profit! :hihi

Re: Humor, šaljive slike/video...

Postano: 03 stu 2013, 13:55
Postao/la Suko
A jeste me izlesinarili!
Ajde dobro!
LZS-u dajem 100 000 $, a Cooleechu dajem 50 000.
To vam je dosta!