Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 25 lis 2013, 11:38
pliz, stavi interpunkciju tu i tamo. čini mi se da ti je komentar zanimljiv, ali da ga je**š, ne razumin šta si htio reć
Regionalni Linux forum
https://www.linuxzasve.com/forum/
Ista stvar, M$ office, M$ office, M$ office....73US je napisao/la:Problem je što u većini srednji i osnovni škola informatiku predaju profesori koji nisu za to obrazovani tj. oni su profesori iz matematike ili sličnih predmeta koji ma to služi kako bi napunili satnicu. Pa zato ne znaju što je rar ili iso.
Ja mislim da bi trebalo bolje kontrolirat program predavanja.
Npr. Što se u osnovnim i srednjim školama obavezno znati iz predmeta informatike "Microsoft Office" izuzetak neke strukovne škole.
Tako je iz mog iskustva od osnovne pa do srednje učim j**** office. I onda dođem na fax i zamisli 1 semestar office -_- srećemo sam 1 semestar.
Al oke sam mislim da bi trebalo biti više izbora.

komentar na video: http://www.youtube.com/watch?v=7Ra2AspCSiMdictodude prije 6 mjeseci
linux and mac ARE UNIX!! UNIX ISNT AN OS! Unix is a type of os. MAC and Linux are both Unix.
Ovo "UNIX ISNT AN OS!" i "Unix is a type of os." mi je smiještno, bitno da je boldao i "!" je na kraju a ne zna niti sam, koliko ja znam UNIX jest OS i zbog njega je nastao GNU (njegove zatvorenosti jel) i nakon toga Linux kernel.shrike je napisao/la:Tehnički, samo je mac UNIX, dok je linux UNIX-like.
U pravu je. Unix je nekada bio OS, ali danas zapravo ne postoji OS koji se zove UNIX (neki imaju to u nazivu). UNIX je danas zapravo specifikacija, i ako želiš tvrditi da ti je OS UNIX, moraš dobiti certifikat da je to stvarno tako. Sve ostalo je UNIX-like u smislu da funkcionalno radi isto što i unix, ali nema komad papira da to može službeno reći. Vidi ovo: http://en.wikipedia.org/wiki/Single_UNIX_SpecificationPunkBastard je napisao/la:Ovo "UNIX ISNT AN OS!" i "Unix is a type of os." mi je smiještno, bitno da je boldao i "!" je na kraju a ne zna niti sam, koliko ja znam UNIX jest OS i zbog njega je nastao GNU (njegove zatvorenosti jel) i nakon toga Linux kernel.shrike je napisao/la:Tehnički, samo je mac UNIX, dok je linux UNIX-like.