Stranica: 598/666.
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 24 lis 2013, 16:01
Postao/la iStop
Bertone je napisao/la:Ide Crvenkapica šumom i sretne vuka.
Pita je vuk: Kamo si krenula, Crvenkapice?
Kod bake, bolesna je pa joj nosim kolača.
Vuk: Oh, baka je bolesna! Volio bih ju posjetiti. Hoćeš li mi reći njenu adresu?
Crvenkapica:Naravno;
bakausumi@gmail.com 
Super bi bilo registrirati sve te takve adrese, kao
bakausumi@gmail.com i slične (tko ima jako puno slobodnog vremena).
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 24 lis 2013, 22:19
Postao/la bertone
fifth element cosplay

Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 25 lis 2013, 09:42
Postao/la calisto053
Mlada prfesorica informatike ne zna sto je .iso dadoteka, niti cemu sluzi

Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 25 lis 2013, 09:56
Postao/la 73US
Ja znam jednog koje ne zna što je rar
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 25 lis 2013, 10:27
Postao/la shrike
Ne znam da li da plačem ili što?
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 25 lis 2013, 10:31
Postao/la calisto053
Ah, kako krhko je znanje... Sad znam da nista ne znam. pa kako ne znas p* ti ma*, to ti je osnova struke!
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 25 lis 2013, 10:34
Postao/la jurastublic
Ja sam 1980-tih par puta ostao poslije nastave da pokažem osnove BASIC-a novom profesoru informatike. Tada se tek uvodilo u škole. Kasnije je postao pravi majstor u programiranju.
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 25 lis 2013, 10:45
Postao/la PunkBastard
Kod mene na faksu lik predaje objektno orijentirano programiranje, tu ima i programiranja sa GUI sučeljem i kaže nije čuo za GTK
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 25 lis 2013, 11:19
Postao/la calisto053
Ocito je svima takvima zajednicko sto imaju stalno zaposlenje... palmf
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 25 lis 2013, 11:32
Postao/la 73US
Tim profesorima je zajedničko to što predaju kako na mom faxu kaže prof koji predaje linux microshit office al to je istina sam 3 funkcije rade na kompu upale ga otvore microsoft outlook -_- a zatim internet explorer -_-