Stranica: 597/666.
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 20 lis 2013, 20:58
Postao/la 73US
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 21 lis 2013, 17:21
Postao/la PunkBastard
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 21 lis 2013, 22:11
Postao/la bertone
Sastanak radničkog savjeta u nekoj velikoj društvenoj firmi u drugoj polovini prošlog stoljeća.
Prvi govornik, partijac. izlazi na binu i kaže:
- "Drugovi i drugarice, ja i moja žena imamo dijete, a živimo u jednosobnom
stanu. Jel' to tako treba?"
- "Ne treebaa ."
- "Pa kako treba drugovi?"
- "U dvosoobnoom ."
- "Tako je, drugovi."
Penje se drugi na binu i kaže:
- "Drugovi i drugarice, moja žena i ja imamo dvoje djece, a živimo u
dvosobnom stanu. Da li je tako ispravno?"
- "Niijeee."
- "Pa kako je ispravno, drugovi .?"
- "U trosoobnoom."
- "Tako je, drugovi."
Penje se treći na binu i kaže:
- "Drugovi i drugarice, ja i moja žena imamo troje djece i živimo u
dvosobnom stanu. Da li je tako ispravno?"
- "Nijeeee ."
- "Pa kako je ispravno, drugovi?"
- "U četvorooosoobnoom."
Penje se Cigo na binu i kaže:
- "Drugovi i drugarice, ja i moja Fatima imamo četrnajstoro deca, a živimo u
šupu. Da li je to ispravno?"
- "Nijeeeee."
- "Pa kako je ispravno, drugovi?"
- "U šupi."
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 22 lis 2013, 00:57
Postao/la PunkBastard
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 22 lis 2013, 09:31
Postao/la Suko
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 22 lis 2013, 16:59
Postao/la Cooleech
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 23 lis 2013, 08:40
Postao/la Tomislav001
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 23 lis 2013, 12:36
Postao/la Suko
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 24 lis 2013, 06:23
Postao/la bertone
Ide Crvenkapica šumom i sretne vuka.
Pita je vuk: Kamo si krenula, Crvenkapice?
Kod bake, bolesna je pa joj nosim kolača.
Vuk: Oh, baka je bolesna! Volio bih ju posjetiti. Hoćeš li mi reći njenu adresu?
Crvenkapica:Naravno;
bakausumi@gmail.com 
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 24 lis 2013, 15:06
Postao/la iv@n