Stranica: 581/666.
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 03 ruj 2013, 20:05
Postao/la mist
Stoji stara baka pred vratima wc-a i misli: Bože dragi, jel sam došla il sam pošla...
Došao stari deda u javnu kuću:
-Dobar dan, ja bi kurvu.
Kaže madam:
-E stari, ti si svoje već odjebao.
Kaže deda:
-A jesam? Pa da platim onda!
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 03 ruj 2013, 20:14
Postao/la Suko
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 03 ruj 2013, 20:57
Postao/la mist
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 03 ruj 2013, 22:18
Postao/la plavi08
Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 03 ruj 2013, 22:24
Postao/la bertone
dobro

.. ali po ovom:
.. e sad imal sam c i d disk,..
nije cura nego dečko
.. to kaj u profilu piše da je žensko ništ ne znači, ali opet:
..mislim da mozda i jesam formatirala part...
.. možda je ipak cura
zapravo, vjerojatno još nije odluči-o/la kaj bu

Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 03 ruj 2013, 22:29
Postao/la plavi08
Ma non stop mijenja rodove
Naime , problem je sljedeci. Isla sam se pozabavait oko neta i stavila na komp back track medjutim instaliral sam slucajno i linuks..

Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 03 ruj 2013, 22:30
Postao/la shicy
nebitno...sad mu/joj je najpametnije priviknit se na taj linux

Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 03 ruj 2013, 22:30
Postao/la bertone
pa na lijepom forumu ti boraviš

Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 03 ruj 2013, 22:31
Postao/la bertone
plavi, kad si već tamo preporuči mu/joj LZS.. da neki imaju društvo

Re: Humor, šaljive slike/video...
Postano: 03 ruj 2013, 22:35
Postao/la plavi08
Izgleda da je vratila 7 . To znači da je vjerojatno još jednom formatirala. I sad ide vraćati podatke. Optimista
