Prijedlozi, komentari, kritike i sl. vezano uz portal.
Moderator/ica: Moderatori/ce
-
plavi08
- Postovi: 21
- Pridružen/a: 20 srp 2013, 20:54
- Spol: M
- OS: Ubuntu
Post
Postao/la plavi08 »
Napravih za svoje potrebe, pa ako neko želi može koristiti.
Da bi postavili temu potreban vam je dodatak imena "Stylish". Možete ga preuzeti sa sljedećih linkova:
Stylish za Firefox
Stylish za Chrome
Stylish za Opera
Nakon što ste preuzeli možete pruzeti temu sa ovog linka:
DARK skin
Tema bi trebala biti aktivirana.

-
Vl@do
- Moderator
- Postovi: 6220
- Pridružen/a: 28 lis 2011, 23:31
- Spol: M
- OS: Arch KDE Plazma
- Lokacija: Zagreb
-
Kontakt:
Post
Postao/la Vl@do »
Hvala majstore, baš je cool.

A na faceu mi je još jača

-
plavi08
- Postovi: 21
- Pridružen/a: 20 srp 2013, 20:54
- Spol: M
- OS: Ubuntu
Post
Postao/la plavi08 »
Da, napravio sam si i za face
Face
-
iweb
- Site Admin
- Postovi: 4641
- Pridružen/a: 07 ožu 2009, 17:00
- Spol: M
- OS: fedora 34
Post
Postao/la iweb »
Ako je dobro, mogla bi ovo biti i dodatna tema na forumu.
-
coolaid
- Postovi: 327
- Pridružen/a: 26 srp 2013, 07:31
- Spol: M
- OS: Arch
- Lokacija: VŽ
Post
Postao/la coolaid »
Slazem se, mogli bi malo promjena uvesti
Sent from my potato using an antenna
-
nicky
- Site Admin
- Postovi: 2074
- Pridružen/a: 07 pro 2007, 16:30
- Spol: Ž
- OS: ubuntu 12.04
- Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la nicky »
@plavi08
Potražite po netu teme za phpbb forume, dajte linkove ovdje pa bumo probali dodat još tema za forum.

-
Abzeenth
- Site Admin
- Postovi: 6502
- Pridružen/a: 06 lip 2009, 23:16
- OS: Kubuntu & Fedora
- Lokacija: Online
Post
Postao/la Abzeenth »
Ja bih ovu temu premjestila u podforum Linux za sve, tamo su i ostale teme o poboljšanju foruma...što kažete?

-
Vl@do
- Moderator
- Postovi: 6220
- Pridružen/a: 28 lis 2011, 23:31
- Spol: M
- OS: Arch KDE Plazma
- Lokacija: Zagreb
-
Kontakt:
Post
Postao/la Vl@do »
@Abzeenth, ovo svakako ne spada u "razno" ili "ostalo". Slobodno preseli (mislim temu).
-
Abzeenth
- Site Admin
- Postovi: 6502
- Pridružen/a: 06 lip 2009, 23:16
- OS: Kubuntu & Fedora
- Lokacija: Online
Post
Postao/la Abzeenth »
Vl@do je napisao/la:Slobodno preseli (mislim temu).
Hvala, evo - premješteno.