
Humor, šaljive slike/video...
Moderator/ica: Moderatori/ce
Re: Humor, šaljive slike/video...
News Bar također nije dobio akreditaciju za izvještavanje iz stožera "U ime obitelji". No nas to nije spriječilo da infiltriramo svoje ljude u njihov stožer.
http://news-bar.hr/news/uzivo-news-bar- ... -obitelji/
http://news-bar.hr/news/uzivo-news-bar- ... -obitelji/
20:40 Istrani počeli paliti miješalice i miješati beton za zabetoniranje tunela Učka.
21:50 Miroslav Ćiro Blažević ohrabruje homoseksualce: “Meni su vikali da sam peder, pa sam imao obitelj i sve je bilo u redu. Čak sam htio leći s predsjednikom, a zbog toga mi brak kao zajednica muškarca i žene nije patila”.
21:30 “U ime obitelji” želi trgovati teritorijem: daju Istru i Rijeku Italiji u zamjenu za okolicu Vatikana.
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Re: Humor, šaljive slike/video...
Jedna, dobro jutarnja..

.. za sve učiteljice, učitelje i one koji se ponekad tako osjećaju
.. polugodišta se bliže 

.. za sve učiteljice, učitelje i one koji se ponekad tako osjećaju
- calisto053
- Moderator
- Postovi: 5812
- Pridružen/a: 25 ožu 2012, 14:29
- Spol: M
- OS: Mint 17.3 Cimet
- Lokacija: ~/kauč
Re: Humor, šaljive slike/video...
Vidio, grozno... Barem nije spreman za dom...Bertone je napisao/la:.. za sve učiteljice, učitelje i one koji se ponekad tako osjećaju.. polugodišta se bliže
Nedavno sam imao test sa sedmašima. Jedno od pitanja je bio hrvatski narodni preporod i "Disertatia" Janka Draškovića (prvi politički program). Pitanje je što je "Dizertacija", autor, važnost itd. Evo najoriginalniji odgovor:
"Boleseno stanje s grčevitim bolovima u stomaku"
Abzeenth je napisao/la:Dobro onda. Baš me briga. Krepajte od offtopica.
jurastublic je napisao/la:Ovaj thread me podsjeća na krepanu mačku. Treba to pokupit lopatom i zakopat. Onda dezinficirati lopatu.
Re: Humor, šaljive slike/video...
Bertone je napisao/la:Odojci nisu mito.. presudio Vrhovni sud!
http://www.vecernji.hr/crna-kronika/pra ... alj-905377
E super! Bertone, mi smo jučer imali na ircu diskusiju oko toga koja je registarska tablica noine arke. Ako ti dobiješ jednog odojka, jel bi mogao to pogledati pa nam javiti?
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Re: Humor, šaljive slike/video...
javio sam da su mi stigli rezultati vašeg upita no ispostavilo se da ste već svi otišli..
.. još malo zanimljivosti: http://www.jutarnji.hr/inspektori-ukral ... e/1143992/
.. još malo zanimljivosti: http://www.jutarnji.hr/inspektori-ukral ... e/1143992/
-
Tomislav001
- Postovi: 858
- Pridružen/a: 21 lip 2012, 20:36
Re: Humor, šaljive slike/video...
ovo vrijedi pogledat
http://www.tportal.hr/funbox/funtime/30 ... ndumu.html
evo original link sa news bara
http://news-bar.hr/news/najnovije-news- ... ferendumu/
http://www.tportal.hr/funbox/funtime/30 ... ndumu.html
evo original link sa news bara
http://news-bar.hr/news/najnovije-news- ... ferendumu/
Re: Humor, šaljive slike/video...
News Bar VIDEO: Pogledajte kako je Dalaj Lama izvrijeđao ministra Jovanovića
http://news-bar.hr/news/najnovije-news- ... ic-cetnik/
http://news-bar.hr/news/najnovije-news- ... ic-cetnik/
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Re: Humor, šaljive slike/video...
Na natjecanju njemački , švicarski i hrvatski političar .
Trebaju u 5 minuta ispeglat košulju , pojest kilu kruha i povalit žensku .
-Nijemac pojede kruh , ispegla košulju i prođe 5 minuta a ne stigne povalit žen
- Švicarac ispegla košulju , pojede pola kruha i prođe 5 minuta .
- Hrvat da ženskoj da pegla košulju i dok je on guzi usput pojede kruh - sve u 5 minuta.
POANTA - U Njemačkoj prvo jelo , pa posao, a za ostalo ako se stigne .
U Švicarskoj prvo posao, pa jelo , a ostalo ako se stigne .
U Hrvatskoj ako ne jebeš onoga tko radi nećeš se kruha najesti .
Nema veće religije od istine!