Humor, šaljive slike/video...
Moderator/ica: Moderatori/ce
Re: Humor, šaljive slike/video...
vladoivankovic.from.hr
blog.vladoivankovic.from.hr
blog.vladoivankovic.from.hr
- PunkBastard
- Postovi: 1975
- Pridružen/a: 19 srp 2011, 22:39
- Spol: M
- OS: Debian 7 Wheezy
- Lokacija: wonderland
Re: Humor, šaljive slike/video...

I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Re: Humor, šaljive slike/video...
Sastanak radničkog savjeta u nekoj velikoj društvenoj firmi u drugoj polovini prošlog stoljeća.
Prvi govornik, partijac. izlazi na binu i kaže:
- "Drugovi i drugarice, ja i moja žena imamo dijete, a živimo u jednosobnom
stanu. Jel' to tako treba?"
- "Ne treebaa ."
- "Pa kako treba drugovi?"
- "U dvosoobnoom ."
- "Tako je, drugovi."
Penje se drugi na binu i kaže:
- "Drugovi i drugarice, moja žena i ja imamo dvoje djece, a živimo u
dvosobnom stanu. Da li je tako ispravno?"
- "Niijeee."
- "Pa kako je ispravno, drugovi .?"
- "U trosoobnoom."
- "Tako je, drugovi."
Penje se treći na binu i kaže:
- "Drugovi i drugarice, ja i moja žena imamo troje djece i živimo u
dvosobnom stanu. Da li je tako ispravno?"
- "Nijeeee ."
- "Pa kako je ispravno, drugovi?"
- "U četvorooosoobnoom."
Penje se Cigo na binu i kaže:
- "Drugovi i drugarice, ja i moja Fatima imamo četrnajstoro deca, a živimo u
šupu. Da li je to ispravno?"
- "Nijeeeee."
- "Pa kako je ispravno, drugovi?"
- "U šupi."
Prvi govornik, partijac. izlazi na binu i kaže:
- "Drugovi i drugarice, ja i moja žena imamo dijete, a živimo u jednosobnom
stanu. Jel' to tako treba?"
- "Ne treebaa ."
- "Pa kako treba drugovi?"
- "U dvosoobnoom ."
- "Tako je, drugovi."
Penje se drugi na binu i kaže:
- "Drugovi i drugarice, moja žena i ja imamo dvoje djece, a živimo u
dvosobnom stanu. Da li je tako ispravno?"
- "Niijeee."
- "Pa kako je ispravno, drugovi .?"
- "U trosoobnoom."
- "Tako je, drugovi."
Penje se treći na binu i kaže:
- "Drugovi i drugarice, ja i moja žena imamo troje djece i živimo u
dvosobnom stanu. Da li je tako ispravno?"
- "Nijeeee ."
- "Pa kako je ispravno, drugovi?"
- "U četvorooosoobnoom."
Penje se Cigo na binu i kaže:
- "Drugovi i drugarice, ja i moja Fatima imamo četrnajstoro deca, a živimo u
šupu. Da li je to ispravno?"
- "Nijeeeee."
- "Pa kako je ispravno, drugovi?"
- "U šupi."
- PunkBastard
- Postovi: 1975
- Pridružen/a: 19 srp 2011, 22:39
- Spol: M
- OS: Debian 7 Wheezy
- Lokacija: wonderland
Re: Humor, šaljive slike/video...
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
- Cooleech
- Moderator
- Postovi: 7027
- Pridružen/a: 13 stu 2010, 21:12
- Spol: M
- OS: Arch Linux KDE
- Lokacija: /hrvatska/solin/
Re: Humor, šaljive slike/video...

I've seen some idiots back in my time, but you man... you're special!Vl@do je napisao/la:Arch imaš upravo zato da uštediš na vremenu. Nemaš nikakvih problema s instalacijama, kompajliranjem i ostalim. Imaš jednostavno funkcionalan i stabilan, uvijek najsvježiji OS, a osim toga je sexy i cool do neba.
Re: Humor, šaljive slike/video...
Ide Crvenkapica šumom i sretne vuka.
Pita je vuk: Kamo si krenula, Crvenkapice?
Kod bake, bolesna je pa joj nosim kolača.
Vuk: Oh, baka je bolesna! Volio bih ju posjetiti. Hoćeš li mi reći njenu adresu?
Crvenkapica:Naravno; bakausumi@gmail.com
Pita je vuk: Kamo si krenula, Crvenkapice?
Kod bake, bolesna je pa joj nosim kolača.
Vuk: Oh, baka je bolesna! Volio bih ju posjetiti. Hoćeš li mi reći njenu adresu?
Crvenkapica:Naravno; bakausumi@gmail.com



