Sada je: 28 ožu 2024, 09:39.
C, C++, Java, PHP, Ruby...

Moderator/ica: Moderatori/ce

Pravila foruma
U naslovu teme unutar uglatih zagrada navesti o kojem jeziku je riječ. Primjer: [Java]
Pravilnik pomoćnik je kolekcija pravila koja su od pomoći svima. Slobodno ih ne pročitajte. NO, u tom slučaju se nećete moći pridržavati istih. Svi prekršitelji bit će strogo kažnjeni. Znamo gdje ste... :twisted:

1) Ovaj podforum nije mjesto gdje biste došli nekoga tjerati da vam rješava zadaću ili što god da vas već muči. To ne znači da ne smijete pitati ako ste zapeli, no razlika između "zapeo sam, upomoć" i "ajd mi ti to napravi, mene to uopće ne zanima" je izraziva u $valuti po satu. Nadam se da je ovo dovoljno jasno.

2) Što se imenovanja tema tiče, unutar uglatih zagrada navedite o kojem jeziku je riječ. Da. Ono što ionako piše u "Forum rules" u onom čudnom okviru. Možda dani primjer nije dovoljno jasan, pa evo (nadam se) sasvim jasnih primjera:

[Java] Moj prvi program
[Python] I tako, Django...
[C++] Virtualne funkcije?
[COBOL] Tema za aprecijaciju

3) Bourne-again shell? Bash. Ne "BASH". Kad sam već kod toga, "Python", ne "Phyton".
Podsjećam da naslove svojih tema možete promijeniti uređivanjem prvog posta.

4) Ako objavljujete svoje uratke na forumu, naznačite pod kojom licencom to činite. Zakon o autorskom pravu i srodnim pravima nas u protivnome sprječava da vaš rad koristimo za opće dobro. Think of the children.
Avatar
jjj
Postovi: 1451
Postovi: 1451
Pridružen/a: 04 lip 2009, 00:46
Lokacija: Classyfied
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
OS: Nepu Yvahk
Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.