Sada je: 16 tra 2024, 20:30.
C, C++, Java, PHP, Ruby...

Moderator/ica: Moderatori/ce

Pravila foruma
U naslovu teme unutar uglatih zagrada navesti o kojem jeziku je riječ. Primjer: [Java]
"Step Ri znanstveno-tehnologijski park Sveučilišta u Rijeci, uz potporu Veleposlanstva Sjedinjenih Američkih Država Zagreb, pokreće BootcampIT – besplatni tromjesečni program intenzivnog osposobljavanja programera. Cilj BootcampIT-ja je da se polaznicima omogući zapošljavanje odmah po završetku programa."

http://bootcampit.com.hr/
Avatar
Postovi: 10
Postovi: 10
Pridružen/a: 15 kol 2015, 11:51
Podijelio/la zahvalu: 6 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta
Spol: M
OS: Manjaro XFCE
Kakav je to posao programera za koji je dovoljno tri mjeseca kursa?
Avatar
Postovi: 1907
Postovi: 1907
Pridružen/a: 16 tra 2011, 08:34
Lokacija: i grupa Film
Podijelio/la zahvalu: 45 puta
Primio/la zahvalu: 342 puta
Spol: M
OS: Mint 10 LXDE itd...
jurastublic je napisao/la:Kakav je to posao programera za koji je dovoljno tri mjeseca kursa?


Čuj, jedno od najboljih predavanja na kojima sam bio je asistenti u 3 sata ispričao čitavi semstar da ga grupa shvati..... nije da je nemoguće, samo je izrazito malo vjerojatno..
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10322
Moderator
Postovi: 10322
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10
Mladi programeri su traženi (jer su jeftini), a svaki poslodavac će uzeti u obzir svako iskustvo pa i neki tamo kurs od 3 mjeseca. Međutim, kod zapošljavanja se najviše cijeni znanje traženog programskog jezika odnosno platforme (ne generička rješenja) i konkretni projekti (ne vježbe na faksu). Vidim da se nakon ovog bootcampa radi nekakav demo. Ne znam jedino je li na razini kataloga CD-a ili nešto bolje.
Postovi: 92
Postovi: 92
Pridružen/a: 17 lis 2015, 01:40
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 3 puta
Spol: M
OS: Fedora Gnome

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.