Sada je: 19 tra 2024, 19:19.
C, C++, Java, PHP, Ruby...

Moderator/ica: Moderatori/ce

Pravila foruma
U naslovu teme unutar uglatih zagrada navesti o kojem jeziku je riječ. Primjer: [Java]
Znaci zelim napraviti web-stranicu s acountima ali neznam kako. Imam iskustva u PHP, JS, HTML,CSS i Python(sto se tice web jezika) sve sam zavrsio na CodeAcademy. Moze li mi netko objasniti kako da napravim takvu web-stranicu ili da mi da neku skriptu ili nes.


Hvala puno,

Nordrew
Avatar
Postovi: 68
Postovi: 68
Pridružen/a: 11 tra 2015, 18:06
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Ubuntu, elemntary OS
Evo ja napisa u google free web hosting i on izbacio...
https://www.google.hr/search?client=ubuntu&channel=fs&q=free+web+hosting&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=D34yVfOvI8WJPMDQgbAP
Probaj i ti...
Postovi: 57
Postovi: 57
Pridružen/a: 24 sij 2014, 13:48
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: elementary OS
Da ali netreba meni kako da ju registrujem na internet nego kako da napravim stranicu s accountima (znam raditi obicnu)
Avatar
Postovi: 68
Postovi: 68
Pridružen/a: 11 tra 2015, 18:06
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Ubuntu, elemntary OS
Imaš li iskustva s bazama podataka i web formama?
Avatar
Site Admin
Postovi: 4639
Site Admin
Postovi: 4639
Pridružen/a: 07 ožu 2009, 17:00
Podijelio/la zahvalu: 101 puta
Primio/la zahvalu: 209 puta
Spol: M
OS: fedora 34
nope, imas neki tut ili nes?
Avatar
Postovi: 68
Postovi: 68
Pridružen/a: 11 tra 2015, 18:06
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Ubuntu, elemntary OS
Ima jedan lik na YouTube-u sad već solidan kanal s razno raznim tutorialima vezanim za ovo područje a kreće s nivoa potpunog početnika. Radi se o The New Boston kanalu a playlistu za PHP / MySQL kombinaciju možeš pronaći na https://www.youtube.com/playlist?list=P ... E42620925B
masteroman
masteroman
Ok hvala znaci tamo mogu nauciti kako raditi web-stranicu s accountima?
Avatar
Postovi: 68
Postovi: 68
Pridružen/a: 11 tra 2015, 18:06
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Ubuntu, elemntary OS
Moraš biti malo konkretni s pitanjem. Kakvu web stranicu imaš u planu. Ne kužim ovo s accountima hoćeš da ti se korisnici mogu registrirati. Imaš Scripte npr. Joomla, Wordpress, Drupal s kojim možeš čuda raditi.
Imaš pun net tutova samo pitaš google http://codingcyber.com/simple-user-registration-script-in-php-and-mysql-84/#
vladoivankovic.from.hr
blog.vladoivankovic.from.hr
Avatar
Postovi: 135
Postovi: 135
Pridružen/a: 19 ruj 2013, 17:19
Lokacija: Velika Gorica
Podijelio/la zahvalu: 4 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta
Spol: M
OS: EOS
Uzmeš jednu stranicu, npr. Wordpress i piči po njemu. Imaš na stranici (mislim da se zove wpbeginner ili sl.) baš step-by-step. Ja sam tamo naletio kao početnik i počeo učiti [url=#]web dizajn[/url] i dobra je stranica. Nadam se da si na to mislio kad si rekao s accountima. Imaš i na hostinger.hr neke informacije pa pogledaj..
Postovi: 1
Postovi: 1
Pridružen/a: 22 pro 2016, 09:53
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Windows
jerko67 je napisao/la:Uzmeš jednu stranicu, npr. Wordpress i piči po njemu. Imaš na stranici (mislim da se zove wpbeginner ili sl.) baš step-by-step. Ja sam tamo naletio kao početnik i počeo učiti [url=#]web dizajn[/url] i dobra je stranica. Nadam se da si na to mislio kad si rekao s accountima. Imaš i na hostinger.hr neke informacije pa pogledaj..

E moj Jerko, uživaj u banu. Sramotno kako se firme pokušavaju reklamirati i dizati si PageRank ovim jadnim trikovima sakrivanja linkova u postu.
Avatar
Site Admin
Postovi: 4639
Site Admin
Postovi: 4639
Pridružen/a: 07 ožu 2009, 17:00
Podijelio/la zahvalu: 101 puta
Primio/la zahvalu: 209 puta
Spol: M
OS: fedora 34

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.