Sada je: 18 tra 2024, 04:24.
C, C++, Java, PHP, Ruby...

Moderator/ica: Moderatori/ce

Pravila foruma
U naslovu teme unutar uglatih zagrada navesti o kojem jeziku je riječ. Primjer: [Java]
Ovo je tek započelo (zapravo još sredinom aprila), ali izgleda obećavajuće!
http://guide.bash.academy/

Moram priznati da je taj bash grozan! Nikad mi nije legao...
Like some other animals, the gecko can perform a neat trick when threatened by a predator: it can amputate its own tail. The dropped tail serves to distract the predator, and by losing it, the lizard can run faster.
Avatar
Moderator
Postovi: 4366
Moderator
Postovi: 4366
Pridružen/a: 28 sij 2009, 18:46
Podijelio/la zahvalu: 86 puta
Primio/la zahvalu: 148 puta
Spol: M
OS: openSUSE Leap KDE
Ima neke svoje mušice ali je ok. Recimo, onaj što sa sa razmakom u jer inače ne radi if [ nešto ] mi je uvijek bio mutan.
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10322
Moderator
Postovi: 10322
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10
Hvala za link. Baš sam nedavno tražio neku knjigu o Bashu. Ovo će sigurno dobro doći :)
Test prvoklasne inteligencije sastoji se u sposobnosti istovremenog držanja dviju suprotnih ideja u glavi, a da se pritom zadrži sposobnost funkcioniranja.
Avatar
Postovi: 98
Postovi: 98
Pridružen/a: 10 tra 2012, 13:28
Lokacija: /home/Samobor
Podijelio/la zahvalu: 4 puta
Primio/la zahvalu: 2 puta
Spol: M
OS: Arch Linux

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.