Sada je: 28 ožu 2024, 09:54.
C, C++, Java, PHP, Ruby...

Moderator/ica: Moderatori/ce

Pravila foruma
U naslovu teme unutar uglatih zagrada navesti o kojem jeziku je riječ. Primjer: [Java]
PunkBastard je napisao/la:Hvala, sad onda ide teži dio a to je usklađivanje boja, layouta i svega da to sve izgleda dobro a ne odbojno. :-D


E tu ti nemogu pomoći jer sam totalni antitalent za dizajn :-D
Avatar
Site Admin
Postovi: 2074
Site Admin
Postovi: 2074
Pridružen/a: 07 pro 2007, 16:30
Lokacija: Zagreb
Podijelio/la zahvalu: 174 puta
Primio/la zahvalu: 278 puta
Spol: Ž
OS: ubuntu 12.04
iweb je genije za to :D (a mogu i ja pomoći ako treba :zvizdi )
Avatar
Site Admin
Postovi: 6502
Site Admin
Postovi: 6502
Pridružen/a: 06 lip 2009, 23:16
Lokacija: Online
Podijelio/la zahvalu: 621 puta
Primio/la zahvalu: 631 puta
OS: Kubuntu & Fedora
Eto onda, ako ti se da, za projekt radim game shop istoga naziva, trebaju mi osnove, naslovna stranica, login/register forme, checkout stranica i eventualno about pa ako nije problem neki css template napraviti kojega mogu iskoristiti da bude adekvatan ali i više-manje unique sa navigacijskim barom, banerom gore (logo kojega sam napravio za projekt), možda neki "what's hot" content rotator (to još moram proučiti detaljnije jer mora povlačiti info iz baze) i ne znam još što bih stavio, lako je za nešto tipa steam gdje ima gomila igara, ali ja planiram samo nekih 5-10 unosa imati, samo kao primjer i to je više-manje to. Unaprijed sam zahvalan ako stvarno imaš volje.
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Avatar
Postovi: 1975
Postovi: 1975
Pridružen/a: 19 srp 2011, 22:39
Lokacija: wonderland
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 38 puta
Spol: M
OS: Debian 7 Wheezy
Uh, čekaj malo. Ti to radiš kao projekt za faks? Ne bi li onda trebao to napraviti sam - kako će ti koristiti ako netko to napravi umjesto tebe? Valjda bi kroz taj projekt trebao naučiti tj. savladati kako se to radi? :pogled_dolje

Mislim da i u pravilima podforuma lijepo piše da se može postaviti pitanje ako nešto zapne ili ako treba pregledati kod, ali da nije u redu tražiti da ti netko odradi cijelu stvar za tebe, a da sam ništa ne napraviš. Što se mene tiče, mogu ti pomoći ako ćeš ti prvo napraviti nešto na što ću ja dati feedback, komentare i sugestije za poboljšanje. Ako ti to ne odgovara, pričekaj pa vidi što će ti ostali reći.
Avatar
Site Admin
Postovi: 6502
Site Admin
Postovi: 6502
Pridružen/a: 06 lip 2009, 23:16
Lokacija: Online
Podijelio/la zahvalu: 621 puta
Primio/la zahvalu: 631 puta
OS: Kubuntu & Fedora
Ma dizajn ne trebamo sami, možemo koristiti neki template, funkcionalnosti su bitne, moramo znati raditi sa bazom podataka (SQL), trebamo znati napraviti login/register formu ili neku formu za upis podataka općenito, filtriranje/traženje sadržaja iz baze podataka, za sesiju i cookie nisam siguran jer ih nije ovaj niti spomenuo i trebamo nešto ispisati u *.pdf (bitno je samo da pokažemo da znamo ispisati u pdf) a dizajn spada u HTML što nema u biti ni puno veze sa samim kolegijem. Za dizajn sam kao i nicky antitalent, vjerojatno i veći pa zato nebi bilo loše da si nađem neki template i samo stavim tamo.
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Avatar
Postovi: 1975
Postovi: 1975
Pridružen/a: 19 srp 2011, 22:39
Lokacija: wonderland
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 38 puta
Spol: M
OS: Debian 7 Wheezy
Mozda pomogne:

http://flatuicolors.com/
https://kuler.adobe.com/
Avatar
Postovi: 408
Postovi: 408
Pridružen/a: 15 lis 2013, 01:42
Lokacija: BiH, Kakanj
Podijelio/la zahvalu: 46 puta
Primio/la zahvalu: 30 puta
Spol: M
OS: Arch / Manjaro / #!
Ok, pokušao sam napraviti svoju css klasu sa stilom, i kako se čini nije baš najbolje ispalo, to je master page (bazna stranica) na koju ću dalje sve ostalo stavljati, evo Link za download kako to izgleda sa mojim stilom, trenutno, a ne treba tako izgledati naravno :-D . Inače logo bude gore ali iz nekog razloga ga ne prikazuje tako kad sam ga u .html prebacio. Ima li tko kakvih prijedloga kako da to popravim, poboljšam i slično ?
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Avatar
Postovi: 1975
Postovi: 1975
Pridružen/a: 19 srp 2011, 22:39
Lokacija: wonderland
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 38 puta
Spol: M
OS: Debian 7 Wheezy

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.