Sada je: 18 tra 2024, 02:50.
Pametni telefoni, tableti, netbook prijenosnici...

Moderator/ica: Moderatori/ce

Kupio sam prije 3 dana mobitel galaxy s3 i pokusao sam ga fleshovati prvi put mi je nesto prikazalo error 7 (ja mislim znam da je 7 bilo 100%), pokusam drugi put sa drugim rom-om i zaglavim na logu ne zeli dalje ne mogu ga spojiti sa kompom nista ne pomaze. Spasavajte molim vas
Postovi: 91
Postovi: 91
Pridružen/a: 08 lip 2011, 15:47
Lokacija: BIH, Tomislavgrad
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Linux Backtrack 5 KDE
Nismo ti mi tu bas vicni tim ROM-ovima i spasavanju kad nesto zaglavi.
Odi na xda developers forum, nadji svoj mob i trazi teme poput "stucked on logo" ili disaster recovery. Pa to prouci.
Tamo imas sve sto ce ti trebati za spasavanje telefona. Vjerojatno ces potrositi par dana dok ne nadjes kako spasiti mob, ali se isplati jer ces nesto i nauciti.
Ovdje nisam siguran da ce naici netko tko ti moze pomoci.
Avatar
Site Admin
Postovi: 16079
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Podijelio/la zahvalu: 503 puta
Primio/la zahvalu: 531 puta
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
1. stvar, kada nešto radiš treba i čitati, a ne da bude kao sada error 7 nešto, flashanje, rootanje i slično su delikatne operacije i treba paziti što se radi i dobro čitati, u toj error poruci je moglo biti nešto jako važno što bi ti moglo pomoći u popravku.
2. stvar, ako i zezneš nešto, ne ideš probati stavljati drugi rom nego prvo sve resetiraš i popraviš prvi problem pa tek onda ideš stavljati drugi rom.

Koje si to romove pokušavao staviti, stavi linkove ovdje i dali si prvo napravio root ili ako je bilo potrebno otključao bootloader ?
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Avatar
Postovi: 1975
Postovi: 1975
Pridružen/a: 19 srp 2011, 22:39
Lokacija: wonderland
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 38 puta
Spol: M
OS: Debian 7 Wheezy
stavio sam root i otkljucao ovo mi je pisalo status 7 error probao sam prvo omni 4.3 a onda cyanogenmode 4.4
Postovi: 91
Postovi: 91
Pridružen/a: 08 lip 2011, 15:47
Lokacija: BIH, Tomislavgrad
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Linux Backtrack 5 KDE
Jesi po ovome radio: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2555445 ?
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Avatar
Postovi: 1975
Postovi: 1975
Pridružen/a: 19 srp 2011, 22:39
Lokacija: wonderland
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 38 puta
Spol: M
OS: Debian 7 Wheezy
uz vec nekoliko ne prospavanih noci uspjesno rijesn mob popravljen firmware vracen orgina imei ali i dalje kad hoce da zoven nije registriran na mrezi to nikako ne mogu da rijesim
Postovi: 91
Postovi: 91
Pridružen/a: 08 lip 2011, 15:47
Lokacija: BIH, Tomislavgrad
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Linux Backtrack 5 KDE
bajro17 je napisao/la:uz vec nekoliko ne prospavanih noci uspjesno rijesn mob popravljen firmware vracen orgina imei ali i dalje kad hoce da zoven nije registriran na mrezi to nikako ne mogu da rijesim

Vjerojatno ima neki fix za to, traži malo, tražiš ime rom-a i "no service" ili tako nešto.
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Avatar
Postovi: 1975
Postovi: 1975
Pridružen/a: 19 srp 2011, 22:39
Lokacija: wonderland
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 38 puta
Spol: M
OS: Debian 7 Wheezy
Ako imas na mobitelu Dev Tools, odi tamo i stisni "Crash System Service". Nakon reboota bi ti se trebao vratit service (tako barem radi na stock cyanogenmodu).
“Small shifts in your thinking, and small changes in your energy, can lead to massive alterations of your end result.”
Avatar
Postovi: 2232
Postovi: 2232
Pridružen/a: 29 lis 2012, 07:57
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 21 puta
OS: SLCKWR 14.1
ne mogu ja to da nadjem bas sam stavio cynogen prvi put ne znam gdje da to nadjem
Postovi: 91
Postovi: 91
Pridružen/a: 08 lip 2011, 15:47
Lokacija: BIH, Tomislavgrad
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: Linux Backtrack 5 KDE
bajro17 je napisao/la:ne mogu ja to da nadjem bas sam stavio cynogen prvi put ne znam gdje da to nadjem

Settings, pri dnu (cini mi se prije About Phone) ti je developer options/tools.
“Small shifts in your thinking, and small changes in your energy, can lead to massive alterations of your end result.”
Avatar
Postovi: 2232
Postovi: 2232
Pridružen/a: 29 lis 2012, 07:57
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 21 puta
OS: SLCKWR 14.1

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.