Sada je: 18 tra 2024, 20:45.
Pametni telefoni, tableti, netbook prijenosnici...

Moderator/ica: Moderatori/ce

ma ne evo uspio sam riješiti problem.Problem je u tome što u custom romu neme dodatak za RK driver,več se mora naknadno instalirati.Evo ako nekom bude trebalo http://www.freaktab.com/showthread.php? ... -5-Drivers. Jedno pitanje Suko , na koji si način instalirao kernel1080p?

Hvala
Postovi: 2
Postovi: 2
Pridružen/a: 14 vel 2014, 10:46
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: XP
Bok..nabavio i ja x7 minix i zasad uz dosta tweekanja za xbmc super zadovoljan. Imam neki custom rom sa rot-om.
Zanima me guide kako da sheram vanjski usb disk WD My book 4 tb, tako da mogu pristupiti s pc-a, laptopa-a, mobitela itd ?
Ime neko kakv guide?
Postovi: 2
Postovi: 2
Pridružen/a: 04 kol 2014, 13:02
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M
OS: WIN7
Pozdrav ekipi,
nabavio sam Neo x7 i pokušavam instalirati custom rom, ali ne ide pa nikako, komp jednostavno ne vidi minix. Ima neki pametni savjet? Probao i na win 7 i na win xp...ista stvar...i još nešto, primjetio sam da se na minixu ona postavka "connect to pc" kod svakog isključivanja uređaja deaktivira...možda je u tom problem? Ima li načina da se to namjesti da bude stalno aktivno?
Hvala na odgovorima
Postovi: 1
Postovi: 1
Pridružen/a: 28 ruj 2014, 13:07
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Moras instalirati drivere za Minix na racunalo. Ako nemas drivere, odi na Freaktab stranicu. Tamo u temi za Quickshotov ROM imas i drivere.
Inace, preporuka za najnoviji Quickshot ROM. Minix s tim leti! Sasvim drugi uredjaj.
Avatar
Site Admin
Postovi: 16079
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Podijelio/la zahvalu: 503 puta
Primio/la zahvalu: 531 puta
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.