Sada je: 15 svi 2024, 06:42.
Pametni telefoni, tableti, netbook prijenosnici...

Moderator/ica: Moderatori/ce

Evo link na http://www.youtube.com/user/SAMSUNGmobile?v=IDXILsX7_QI

Koja su ocekivanja?
S obzirom da jos ima nekoliko minuta do pocetka, a za sada vise od 100 000 ljudi prati live stream, rekao bih da je veliki hype oko svega ovoga.
Avatar
Postovi: 48
Postovi: 48
Pridružen/a: 27 stu 2012, 14:41
Lokacija: Zagreb
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta
Spol: M
OS: Ubuntu 13.04
Kazu analiticari da ce ovo biti najprodavaniji Samsung uredaj (vjerojatno imaju pravo) :D
“Small shifts in your thinking, and small changes in your energy, can lead to massive alterations of your end result.”
Avatar
Postovi: 2232
Postovi: 2232
Pridružen/a: 29 lis 2012, 07:57
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 21 puta
OS: SLCKWR 14.1
Totalno razocaran.
Ne humoristican voditelj, glazba nikakva (bolji mi je bio Google I/O s Deadmau5 ) :)

A mobitel ko mobitel, nista revolucionarno kako su najavljivali.
Izgled, po mom ukusu izgleda jeftino i previse slicno SIII
Cini mi se da ce ova godina biti za HTC
Avatar
Postovi: 48
Postovi: 48
Pridružen/a: 27 stu 2012, 14:41
Lokacija: Zagreb
Podijelio/la zahvalu: 1 puta
Primio/la zahvalu: 1 puta
Spol: M
OS: Ubuntu 13.04
Prije bi rekao da je ovo SIII S
“Small shifts in your thinking, and small changes in your energy, can lead to massive alterations of your end result.”
Avatar
Postovi: 2232
Postovi: 2232
Pridružen/a: 29 lis 2012, 07:57
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 21 puta
OS: SLCKWR 14.1
Nisam imao pametnijeg posla pa gledao sinoć... proizvođači su skroz ostali bez ideja, pa samo pumpaju jači (bespotreban) hardver i desetke softverskih funkcija koje nitko ne koristi.

Revolucija bi nila edge-to-edge zaslon, baterija od par dana intenzivnog rada ili sl. Ovo su samo nadogradnje + pretjerani marketing. Ne sviđa mi se SG4 izgledom i odabirom materijala, niti TouchWiz sučelje. A ove godine konkurencija jako dobra, Sony Xpera Z i HTC One..
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
Avatar
Site Admin
Postovi: 7631
Site Admin
Postovi: 7631
Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
Podijelio/la zahvalu: 273 puta
Primio/la zahvalu: 167 puta
Spol: M
OS: openSUSE TW
Meni ce to bit weapon of choice.
S III sam preskocio, Note II mi se dopada, al vidjet cu kad ce doc S IV, kazu u Q2, tako da, vidjet cu do kraja 8.mjeseca :)
“Small shifts in your thinking, and small changes in your energy, can lead to massive alterations of your end result.”
Avatar
Postovi: 2232
Postovi: 2232
Pridružen/a: 29 lis 2012, 07:57
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 21 puta
OS: SLCKWR 14.1
Meni se iznimno dopada 3S ili 4 kako god da ih nazvali... makar imam 4.2.2 na svojem S2 i preporodio sam se.
Because Open Source Matters
--
Sites - Under construction
Avatar
Postovi: 1278
Postovi: 1278
Pridružen/a: 17 ožu 2008, 09:35
Lokacija: Čakovec
Podijelio/la zahvalu: 8 puta
Primio/la zahvalu: 2 puta
Spol: M
OS: ubuntu 16
ne znam koliko ima smisla imati fullhd ekran na mobitelu. Ja svoj samsung s2 mini koristim više kao mini laptop nego mobitel, a u zadnje vrijeme mi je jako zgodan za gledanje video predavanja i slično. Da ima fullhd ekran kvaliteta sliek koju vidim bi bila mnogo gora na dotičnima, ili bih morao skidati hd verzije (koje zauzimaju jako puno mjesta ili ih nema).
Ukratko, Dalibor je u pravu. Kada će konačno više neki izum koji nije poliranje detalja? Jel ja fakat moram počet ugrađivati svoje ultrakondenzatore za bateriju koja traje tjedan dana?
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
Moderator
Postovi: 10322
Moderator
Postovi: 10322
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Podijelio/la zahvalu: 181 puta
Primio/la zahvalu: 313 puta
Spol: Y
OS: utuntu 19.10

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.