Sada je: 29 ožu 2024, 05:38.
Aktivno sudjelujte u stvaranju sadržaja na portalu.

Moderator/ica: Moderatori/ce

zole052 je napisao/la:
drone je napisao/la:Naravno, ne treba ići iz krajnosti u krajnost.
Međutim, auto ipak moraš naučiti voziti, ne smiješ voziti bez dozvole, ideš u auto školu gdje potrošiš dosta vremena, živaca, a i nije baš ni jeftino. Jel ono Bill Gates ili netko drugi iz MS-a došao na ideju da bi trebalo uvesti nešto slično i za korištenje kompjutera? :)

ajde ajde i ti opet u extreme, auto je bio glupi primjer a za njega polazes jer je to opasna igracka gdje mozes nekome oduzeti zivot ako neznas rukovati sa njime...

ajde da zabrane gledanje televizije svime koji neznaju kako televizija radi ili da se nesmijes ljuljati na ljuljacki ako u skoli nisi polozio mehaniku ili da da nesmis jesti ako nisi bio na faxu da te nauce kako se pravilno hraniti i sto ima u kojoj namirnici...

ajde ljudi smirite se i razmisljajte ko ljudi a ne kao kompjuteri :bleh
i te vase frustracije izbacite trcanjem u prirodi, voznjom bicikle ili u teretani... a ako niste sportski tip odite na pivu u dobrom drustvu :mrgreen:

+1
::bravo ::bravo ::bravo ::bravo
Lutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.

Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging site :D
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
Avatar
Postovi: 6781
Postovi: 6781
Pridružen/a: 06 lis 2011, 01:29
Lokacija: ~$
Podijelio/la zahvalu: 145 puta
Primio/la zahvalu: 58 puta
Spol: M
OS: Ovisi za sta
MA frustracije bi najradije izbacil razbijanjem glava.
E majke mi ako na prvi post sa problem čije se rješenje nalazi na prvih 7 redova wikia nebudem odgovoril sa RTFM you must a na prvi komentar pljuvanja na naslovnici sa Go bac to windows.
Lutherus
Lutherus
Sve su dečki lijepo rekli.
Luth, volimo te takvog kakav jesi. Ne opterećuj se sa kretenima. Svi mi imamo u svojoj okolini većinu koja nas čudno gleda i ne samo to. Smatraju me manje vrijednim zato što ne koristim OS koji oni koriste. Idijoti, ali ja više ne trošim ni slova na takve.
Radi što voliš, :ljubav voli tu malu :ljubav koja te voli :ljubav i uživaj. Majstor si i budi frajer kak se spada. Ne dozvoli da te isprovociraju koje kakvi iz PC prve pomoći. Nemoj ni čitati takve komentare. Ja izbjegavam uopće druženje s takvim ljudima.
Moj pogled na sve to.
Glavna snaga GNU/Linuxa nije besplatnost, nego SLOBODA.
http://wiki.open.hr/wiki/Linux_CLI_naredbe
Avatar
Moderator
Postovi: 6141
Moderator
Postovi: 6141
Pridružen/a: 28 lis 2011, 23:31
Lokacija: Zagreb
Podijelio/la zahvalu: 224 puta
Primio/la zahvalu: 329 puta
Spol: M
OS: Arch KDE Plazma
Lutherus je napisao/la:Ništa osobito. Samo ovo više jednostavno nema smisla. Ljudi žele debilizaciju neka je imaju. Ljudi žele komercijalizaciju, izvolite uništite sve. Ljudi žele popularizaciju umjesto razvoja, evo izvolite napravite sve bling bling gangsta motherfucker ak treba stavite i 100" kromirane felge na kerenel , sve samo da se popularizira. Svi tutoriali budu sjedinjeni u knjizi koja bude dostupna po cijeni od 150 kn.


Ak ce mi tvoji tutorijali pomoci oko savladavanja linuxa, 150kn je zaista i vise nego pristojna cijena ;)
Sent from HTC Explorer via Tapatalk 2
Udarac nogom u guzicu vrijedi 1000 rijeci.
Avatar
Postovi: 262
Postovi: 262
Pridružen/a: 14 ruj 2012, 21:31
Lokacija: Županja / Osijek
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 4 puta
Spol: M
OS: Xubuntu 12.10 / Mint XFCE
zole052 je napisao/la:
drone je napisao/la:Naravno, ne treba ići iz krajnosti u krajnost.
Međutim, auto ipak moraš naučiti voziti, ne smiješ voziti bez dozvole, ideš u auto školu gdje potrošiš dosta vremena, živaca, a i nije baš ni jeftino. Jel ono Bill Gates ili netko drugi iz MS-a došao na ideju da bi trebalo uvesti nešto slično i za korištenje kompjutera? :)

ajde ajde i ti opet u extreme, auto je bio glupi primjer a za njega polazes jer je to opasna igracka gdje mozes nekome oduzeti zivot ako neznas rukovati sa njime...

Onda nemoj davati takve primjere. Sam si rekao kakve.

ajde da zabrane gledanje televizije svime koji neznaju kako televizija radi ili da se nesmijes ljuljati na ljuljacki ako u skoli nisi polozio mehaniku ili da da nesmis jesti ako nisi bio na faxu da te nauce kako se pravilno hraniti i sto ima u kojoj namirnici...

Ovo je pretjerivanje s lošim usporedbama. Tipičan primjer.

ajde ljudi smirite se i razmisljajte ko ljudi a ne kao kompjuteri :bleh
i te vase frustracije izbacite trcanjem u prirodi, voznjom bicikle ili u teretani... a ako niste sportski tip odite na pivu u dobrom drustvu :mrgreen:

Ja sam potpuno mirno odgovorio bez ikakvih frustracija. Boli me briga kako će tko koristiti svoj komp, a i živjeti svoj život dok god se ne očeše o mene. Većina ne zna koristiti kompove kako treba, bez obzira na OS. Znam to dobro jer sam zarađivao za život od njihovog neznanja. Tko želi nešto naučiti, naučit će.
BTW moje slobodne aktivnosti su moja stvar.
1986-1990: Commodore64 / 1990-1994: Amiga 500 / 1995-1996: Amiga 1200 / 1997-2001: N/A@home /
2002-2004: Windows98, XP /
2004-2005: Knoppix, Mandrake / 2005: Mandriva, Ubuntu / 2005-2009: LFS / 2009-2010: Mint /
2010-... Arch
Avatar
Moderator
Postovi: 3293
Moderator
Postovi: 3293
Pridružen/a: 01 pro 2010, 23:50
Lokacija: Nova Gradiška
Podijelio/la zahvalu: 122 puta
Primio/la zahvalu: 157 puta
OS: Arch/KDE, Debian/Armbian
drone je napisao/la:Ovo je pretjerivanje s lošim usporedbama. Tipičan primjer.

pa pretjerao sam namjerno ko sto ovdje pretjeruju neki...
drone je napisao/la:Ja sam potpuno mirno odgovorio bez ikakvih frustracija. Boli me briga kako će tko koristiti svoj komp, a i živjeti svoj život dok god se ne očeše o mene. Većina ne zna koristiti kompove kako treba, bez obzira na OS. Znam to dobro jer sam zarađivao za život od njihovog neznanja. Tko želi nešto naučiti, naučit će.
BTW moje slobodne aktivnosti su moja stvar.

nemoj to osobno shvatiti, to su vise neke smjernce za svakoga koga pogodi u dusu neko glupo pitanje na forumu :mrgreen:
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
Postovi: 9952
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Lokacija: Rijeka
Podijelio/la zahvalu: 7 puta
Primio/la zahvalu: 72 puta
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
zole052 je napisao/la:nemojte biti extremisti, ima ljudi koje to ne zanima a koriste kompjuter za razne stvari...

to je to! nema se vise sta raspravljat. kompjuter je obican alat, kao i nekome kombinirka na poslu, kamion koji vozi za neku prijevozno poduzece.. pa gdje bi mi dosli kada bi se tako netko razumio u sve?!
kad netko postavi upit na ovom forumu, bacis mu link jer si "morao" guglat za njega i ako to nije dovoljno, e onda ko ga/ju j***. jednostavno tako.. RTFM i vozi!
dzabe ste digli raspravu jer ionako cete ljudima odgovarat i cupat si kosu kad napise "kako da to napravim" :)
DebianResources
DebianHandbook
devil je napisao/la:nije neka tamo kanta pametnija od nas tu.
Postovi: 1464
Postovi: 1464
Pridružen/a: 12 kol 2008, 00:06
Podijelio/la zahvalu: 0 puta
Primio/la zahvalu: 0 puta
Spol: M

Na mreži
Trenutno korisnika/ca: / i 13 gostiju.